شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:32 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721201

مردم و رئیس جمهوری

مردم و رئیس جمهوری
ما امروز نیاز به رئیس جمهوری داریم که به راه امام و راه ولایت و راهی که مردم ایران انتخاب کردند ایمان داشته باشد . به اسلام ناب بیش از فرهنگ غرب معتقد باشد . به دستورات دین و قانون قرآن توجه کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی شیرازی در یادداشتی نوشت: امام خمینی به چهار چیز ایمان داشت ؛ ایمان به خدا ، ایمان به راه ، ایمان به هدف و ایمان به مردم .

 او بر مبنای این ایمان ها ، انقلاب اسلامی را شکل داد ، طاغوت را بیرون کرد ، استکبار شرق را شکست داد ، امریکا را ضعیف کرد ، اسرائیل را ذلیل نمود و قدرت مسلمانان را به رخ زورمداران جهان کشید .
 او بر پایه همان مبانی ، ایران را در مسیر رشد و تعالی و پیشرفت قرار داد و توان مردم ایران را وارد عرصه کرد و جوان ایرانی خود را باور نمود .
 
 جوان ایرانی با الهام از تفکر و اندیشه امام ، در برابر شاه ایستاد ، در برابر صدام ایستاد ، در برابر امریکا ایستاد و کشور را به سمت کمال و قدرت پیش برد. امروز نیز ما با همان چهار ایمان باید به راهمان ادامه دهیم . 
 
 رهبری انقلاب به خدا و اسلام ناب و هدف و مردم ایمان دارند . ایشان از روز نخست رهبری تا امروز ؛ همواره از فکر امام و راه امام و مبانی امام گفتند و بر اساس همان راهی که امام پایه گذاری کرد حرکت نمودند .
 
 مردم نیز چون صداقت را در گفتار و عمل امام خمینی و امام خامنه ای دیدند ، با ایمان به خدا و ایمان به راهی که برگزیدند و ایمان به هدف و ایمان به قدرت خود ، انقلاب را پیش بردند . 
 
   مسئولین نظام نیز در هر جا که با این چهار ایمان حرکت کردند ، انقلاب رو به جلو و با سرعتی زیبا پیش رفت . هر جا نقصی وجود دارد ، مربوط به اشکال در این ایمان است . 
 
   ما امروز نیاز به رئیس جمهوری داریم که خدا را باور داشته باشد . توحید را قبول داشته باشد . موحد باشد . انسان موحد ، طاغوت را و استکبار را قبول ندارد . دل به امریکا نمی بندد ، دل به خدا و قدرت خدا می بندد و به خدا توکل می کند .
   ما امروز نیاز به رئیس جمهوری داریم که به راه امام و راه ولایت و راهی که مردم ایران انتخاب کردند ایمان داشته باشد . به اسلام ناب بیش از فرهنگ غرب معتقد باشد . به دستورات دین و قانون قرآن توجه کند .
 
   ما امروز به رئیس جمهوری نیاز داریم که به هدف انقلاب ایمان داشته باشد . هدف انقلاب اعتلای دین و اجرای دستورات خدا در زندگی خود و مردم است . اعتقاد به این اصل و عمل به آن فساد را ریشه کن می کند . بر عزت کشور و ملت می افزاید .
 
   ما امروز نیازمند رئیس جمهوری هستیم که به مردم ایمان داشته باشد . مردم را باور کند . مردم دار باشد . مردم را ولی نعمت خود بداند . خود را خادم مردم بداند . برای مردم تلاش کند . مشکلات مردم را مشکلات خود بداند و با تعهد و تعبد و با مدیریت درست و با روحیه انقلابی و جهادی برای پیشرفت کشور و حل مشکلات آن شبانه روز کار کند .
 
   کاندیدا تورهای ریاست جمهوری به این توجه کنند . هرکس در این ایمان ها ضعیف است وارد گود نشود و به کشور و ملت خیانت نکند .
 
   احزاب و گروهها به این چهار نکته توجه کنند و مصالح کشور را بر مصالح گروهی مقدم بدارند و برای رضای خدا تصمیمی عاقلانه بگیرند.
   شورای نگهبان هم بدون ملاحظه ،هر فردی را که در این ایمان ها مشکل دارد ، کنار بگذارند و مصلحت اسلام را بر هر مصلحتی مقدم بدارند .
 
   مردم نیز با درایت و دقت و با هوشیاری و بصیرت و بدون توجه به جنگ روانی دشمن ، با حضور گسترده خود به پای صندوق های رای ، رئیس جمهوری را انتخاب نمایند که به خدا و به راه مستقیم الهی و به هدف انقلاب و امام و ولایت و به مردم و قدرت مردم و عظمت مردم ایمان داشته باشد .
 
   به یقین ؛ تنها با چنین انتخابی مشکلات کشور و مشکلات مردم حل می شود و انقلاب اسلامی همچنان و با سرعت پیش می رود .
 
انتهای پیام؛ 
https://www.dana.ir/1721201
ارسال نظر
نظرات