شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721233
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی:

حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب نا امیدی دشمنان خواهد شد/ معیارهای امام و رهبری در انتخاب اصلح نسخه نجات کشور است

حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب نا امیدی دشمنان خواهد شد/ معیارهای امام و رهبری در انتخاب اصلح نسخه نجات کشور است
نظری گفت: معیارهایی که در ادوار گذشته حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بیان فرموده‌اند و در فرمایشات اخیر ایشان هم مطرح شد همه این‌ها و آن مدیری که این ویژگی‌ها را داشته باشد نسخه نجات کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در رابطه با رویداد مهم انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ گفت: ما همیشه باید به دنبال یک انتخابات مطلوب باشیم و انتخاباتی مطلوب است که هم سطح مشارکت در آن بالا باشد و درنهایت انتخاب اصلحی صورت گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب نا امیدی دشمنان خواهد شد چراکه آن‌ها مجموع شرکت‌کنندگان در انتخابات را فارغ از انتخاب افراد از هر جناحی مبنای قضاوت خودشان قرار می‌دهند لذا ما باید در انتخابات پیش رو مشارکت گسترده‌ای داشته باشیم چون نقشه‌هایی که دشمنان انقلاب اسلامی به‌خصوص در بحث‌های مرتبط با معیشت مردم رقم زدند برای این بوده است که صحنه انتخابات در سال ۱۴۰۰ را خلوت ببینند.

نظری ادامه داد: ما باید به دشمن این پیام را منعکس کنیم که درست است که مردم ما اذیت شدند ولی این مردم با نظام انقلاب و ارزش‌ها یک ارتباط عمیق قلبی دارند و با این فشارها مردم دست از آرمان‌های خود، آن‌هم در شرایط که در مواجهه با دشمن هستیم عقب‌نشینی نمی‌کنند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئله دوم در انتخابات مطلوب بحث انتخاب اصلح است، معیارهایی که در ادوار گذشته حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بیان فرموده‌اند و در فرمایشات اخیر ایشان هم مطرح شد همه این‌ها و آن مدیری که این ویژگی‌ها را داشته باشد نسخه نجات کشور است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار کرد: باید از انتخابات گذشته خود عبرت بگیریم، وقتی‌که ما بدون توجه به شاخص‌های فرد اصلح افراد اتوکشیده‌ای را انتخاب کردیم که جهادی و ساده‌زیست نیستند و توان مدیریتی لازم برای شرایط سخت را ندارند امروز تاوان آن را پس می دهیم و این ناشی از انتخابات کم‌توجه گذشته است.

نظری خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با نگاه به انتخاب‌های گذشته هم مشارکت گسترده‌ای داشته باشند و هم انتخاب اصلحی داشته باشند که بتواند کشور را در این شرایط سخت به ساحل امن برساند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721233
ارسال نظر
نظرات