شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721265
فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم مطرح کرد؛

غرّش موشکی سپاه در خواب دشمنان انقلاب

غرّش موشکی سپاه در خواب دشمنان انقلاب
سردار عباس حسینی گفت: منش شهدا مبارزه با تحریم و پایبندی به ارزش‌های انقلاب است، لذا امروز غرش موشک‌های سپاه با تکیه بر توان داخلی خواب دشمن را آشفته کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی، فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم سپاه صبح امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه اظهار کرد:  استکبار جهانی با ترفند‌های مختلف در پی استثمار مجدد جامعه اسلامی بوده و این اسم رمز استکبار پس از پیروزی انقلاب اسلامی است .

وی تصریح کرد: منش شهدا مبارزه با تحریم و ایستادگی پای ارزشهای نظام اسلامی است و امروز با تکیه بر همین منش و ارزشها برگ برنده در اختیار جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت در منطقه قرار گرفته است.

فرمانده گروه توپخانه ۶۱ محرم خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دشمنان نظام با ترور‌های ناجوانمردانه نخبگان و فرهیختگان انقلاب درصدد فروپاشی نهال انقلاب برخاستند و در ادامه با تحمیل جنگ سخت تحمیلی و تحریک صدام بعثی بدنبال براندازی نظام بودند.

حسینی گفت: کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا مقطعی نیازمند سیم خاردار و سایر تجهیزات برای دفاع از خود بود اما امروز با پشتوانه مردمی، رهنمودهای امامین انقلاب و نگاه به توانمندی های جوانان این مرز و بوم، غرش موشک های سپاه خواب دشمنان انقلاب را آشفته کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721265
ارسال نظر
نظرات