شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721269
حکایت عدم پیگیری مسئولان؛

تعطیلی جایگاه سوخت CNG بین راهی ایلام- مهران وگلایه رانندگان

تعطیلی جایگاه سوخت CNG بین راهی ایلام- مهران وگلایه رانندگان
تنها جایگاه سوخت CNG بین راهی ایلام- مهران به دلیل مشکلات فنی بیش از یک سال است که تعطیل و به خواب عمیق فرو رفته که نیازمند توجه جدی مسوولین برای رفع مشکلات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار ، تنها جایگاه سوخت بین راهی ایلام- مهران بیش از یک سال است که به دلایل مختلفی تعطیل شده این در حالی است که بخش صالح آباد در طول ایام هفته مملو از حضور بی‌شمار زائران برای زیارت امام زاده علی صالح و مهمانان برای زیارت اهل قبور است.

نبود نظارت و بی‌توجهی مسوولان به تعطیلی پی در پی جایگاه‌های سوخت CNG باعث شده تنها جایگاه سوخت بین راهی ایلام به مهران نیز تعطیل شود.

تعطیلی جایگاه CNG سه راهی جندالله که در مسیر جاده اصلی ایلام- مهران و راه اصلی ورود به عتبات عالیات و به ویژه در طول ایام اربعین است قابل قبول نیست و نیازمند راه‌اندازی هر چه سریع‌تر این جایگاه سوخت است.

گلایه مردم به دنبال تعطیلی جایگاه سوخت


بصیری از اهالی بخش صالح‌آباد در این خصوص گفت: جایگاه سوخت گاز CNG سه راهی جندالله تنها جایگاه خودروهای سواری و باری در این منطقه‌ است که عدم ارائه خدمات سوخت رسانی موجب ناراحتی و گلایه مردم و خصوصا زائرین شده است.

وی افزود: بیش از یک سال است که این جایگاه سوخت تعطیل شده آیا نباید دستگاه‌های متولی مطابق قوانین مندرج در وظایف آن مجموعه‌ها و لزوم رفع موانع دسترسی به امکانات اولیه معیشت عمل کنند؟!

دادگر یکی دیگر از اهالی گفت: با توجه به این‌که تعداد زیادی از خودروها دوگانه‌سوز است و سوخت گاز CNG از نظر قیمت برای رانندگان مناسب است، اغلب رانندگان از سوخت CNG استفاده می‌کنند اما اکنون که این جایگاه تعطیل است و آنها مجبور هستند برای استفاده از سوخت سی‌ان‌جی به مرکز استان مراجعه کنند.


علت تعطیلی جایگاه سوخت


روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: علت اصلی تعطیلی این جایگاه سوخت، مشکلات فنی و تجهیزات آن است و قطعات مربوطه به سختی یافت می‌شوند و هم موضوع سبب شده تا تعطیلی این جایگاه سوخت طولانی شود.


 وی افزود: در حال رایزنی با شرکت‌های تابعه پخش فرآورده‌های نفتی هستیم تا با یافتن قطعه یا تعمیر دوباره آن بتوانیم در کمترین زمان ممکن این جایگاه سوخت را مجدد فعال کنیم.

بدهی ۳۹۷ میلیونی جایگاه به شرکت گاز


 این در حالی است که شرکت گاز اعلام کرد؛ بدهی ۳۹۷ میلیون تومانی جایگاه به شرکت گاز استان باعث قطع گاز به این جایگاه شده است.

بیش از یک سال است که هیچ خبری از راه اندازی دوباره این جایگاه نیست و مسوولین استان تنها به دادن وعده‌ برای راه‌اندازی دوباره این جایگاه بسنده کرده‌اند؛ مسوولین بایستی نظارت و توجه لازم بر این مشکلات را داشته باشند تا شاهد این حجم از نگرانی و گلایه نباشیم.

 


انتهای پیام/الف

https://www.dana.ir/1721269
ارسال نظر
نظرات