شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721280
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد؛

برنامه‌ریزی دشمن برای گسترش اعتیاد به مشروبات الکلی

برنامه‌ریزی دشمن برای گسترش اعتیاد به مشروبات الکلی
معروفی گفت: دشمن با یک برنامه ریزی تلاش دارد با گسترش اعتیاد به مشروبات الکلی، خانواده ها را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان شامگاه گذشته از اردوگاه ترک اعتیاد کرامت بازدید کرد، سردار معروفی در دیدار با بیماران این اردوگاه گفت: بنا به تدبیر مقام معظم رهبری سپاه در این عرصه فعالیت اجتماعی ورود پیدا کرده است تا برکات آن به جامعه برسد.

وی با بیان اینکه اعتیاد می تواند خانمان سوز شود، ابراز کرد: نگاه ما به اعتیاد نگاه به بیماری است که فرد به دلایل گوناگون دچار شود.

سردار معروفی اظهار کرد: چرا یک نفر باید دچار این بیماری شود و نگاه به او و خانواده اش عوض شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه اعتیاد معیشت و عواطف را از بین می برد، عنوان کرد: اگر فرزند فرد معتاد دچار مشکل در جامعه شود او باید در قیامت پاسخ گو باشد.

وی ترک اعتیاد را مصداق توبه نصوح در قرآن دانست و اظهار کرد: اقدام شما می تواند یک الگو باشد به شرط آنکه انگیزه، اراده و توکل به خدا داشته باشید.

سردار معروفی تاکید کرد: در کنار مبارزه با مواد مخدر نفس خود را مهار کنید تا  وقتی بر می گردید خانواده تحول را در شما ببیند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اعلام اینکه گسترش مصرف مواد مخدر از اهداف دشمن است، تشریح کرد: دشمن در برنامه ای دیگر تلاش دارد با گسترش اعتیاد به مشروبات الکلی تا خانواده ها را تحت تاثیر قرار دهد.

سردار معروفی تصریح کرد: با فروپاشی خانواده، جامعه نیز دچار نابودی می شود.

وی درخواست کرد: از شما می خواهم با دشمنی که به دنبال تزلزل خانواده است، مبارزه کنید.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خطاب به بیماران اردوگاه گفت: با ایجاد اشتغال، دیگر به سمت مواد مخدر نروید و ما هم کمک می کنیم تا شما بتوانید برای خود اشتغال زایی کنید.

سردار معروفی با تاکید بر اینکه آرامش در کنار خانواده با هیچ چیز قابل معاوضه نیست، تصریح کرد: خانواده به اراده شما افتخار می کند.

لازم به ذکر است، کمپ ترک اعتیاد کرامت شهر کرمان در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان ساخته شده است و با زیربنای۲۶۰۰ متر مربع اکنون ظرفیت پذیرش ۱۶۰ نفر را دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721280
ارسال نظر
نظرات