شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721296
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج:

افزایش ۳۰ درصدی کرایه تاکسی از امروز در کرج اجرا می‌شود/ بیمه رانندگان تاکسی در گرو مصوبه مجلس

افزایش ۳۰ درصدی کرایه تاکسی از امروز در کرج اجرا می‌شود/ بیمه رانندگان تاکسی در گرو مصوبه مجلس
محمد یساولی گفت: به دنبال مطرح‌شدن افزایش قیمت کرایه‌ها در صحن علنی، افزایش ۳۰ درصد تاکسی و ۲۵ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی مورد تصویب قرار گرفت و از امروز قابل اجرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج امروز یکشنبه با اشاره به اینکه نرخ پیشنهادی ما طی لایحه ای به شورای شهر کرج ارسال و پس از طرح در کمیسیون عمران بررسی شد، گفت: به دنبال مطرح شدن افزایش قیمت کرایه ها در صحن علنی، افزایش ۳۰ درصد تاکسی و ۲۵ درصد ناوگان اتوبوس رانی مورد تصویب قرار گرفت.

محمد یساولی افزود: تائیده مصوبه مذکور به فرمانداری کرج و کمیسیون انطباق تخلفات ارسال شد، بر این اساس برچسب های افزایش کرایه به چاپ رسیده و از امروز در اختیار نمایندگان خطوط تاکسی قرار گرفته است، این قیمت ها در معرض دید شهروندان خواهد بود.
 
وی با اشاره به نظارت گشت های انتظامی در سطح شهر کرج و اجرایی شدن نرخ های جدید از امروز، اظهار داشت: مردم در صورت مواجهه با مشکل می توانند از طریق سازمان حمل و نقل بار و مسافر پیگیری کرده و موضوع را گزارش دهند تا پیگیری های لازم انجام شود.
 
یساولی با تاکید بر اینکه افزایش نرخ کرایه در اسفند ماه پیگیری شد تا فرردین ماه دغدغه ای نداشته باشیم، تصریح کرد: یارانه اتوبوس های خصوصی کرج پس از ابلاغ از سوی دولت به آنها اختصاص داده می شود، البته تا کنون عددی برای این موضوع پرداخت نشده است.
 
وی درباره بیمه تاکسیرانان کشور گفت:  در صورت تصویب این موضوع در مجلس، تامین اجتماعی باید زیر بار این موضوع برودو امیدواریم با توجه به اینکه مسئله مذکور در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفته است در نیمه اول سال شاهد به ثمر رسیدن آن باشیم.
 
یساولی با اشاره به اینکه ۱۵ دستگاه اتوبوس بنز تا پایان فروردین ۱۴۰۰ به ناوگان شهری اضافه می شود، افزود: این موضوع سهم  بزرگی در جابجایی مسافران و کاهش زمان سفر دارد. همچنین مراحل قانونی اعطای وام به تاکسیرانان در سال گذشته انجام شده است و از ابتدای امسال قابلیت اجرا دارد.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در خاتمه با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی می توانند با دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی اقدام به نوسازی خودرو کنند، خاطر نشان داشت: پیگیر واکسن کرونا برای رانندگان اتوبوس با توجه به بازگشت مسافران نوروزی به کرج هستیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1721296
ارسال نظر
نظرات