شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:59 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721307
در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان صورت گرفت؛

کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه/۸۰۰ کیلوگرم مواد افیونی به مقصد نرسید

کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه/۸۰۰ کیلوگرم مواد افیونی به مقصد نرسید
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای تشدید مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله از منطقه مرزی تگور به داخل کشور مطلع شدند و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

وی افزود: مرزداران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت قاچاقچیان کردند و سوداگران مرگ وقتی عرصه را بر خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن خودرو و محموله از محل گریختند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند در پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و کشف دو دستگاه بیسیم، ۷۷۱ کیلو و هشتصد گرم مرفین  و ۳۱ کیلو و نهصد گرم شیشه را کشف کنند.

ملاشاهی ضمن تقدر از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و مرزداران، خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری متهمان و رابطین آنها به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721307
ارسال نظر
نظرات