شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721313
مدیر اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان خبر داد؛

اجرای مراسمات مذهبی در مناطق زرد و آبی در ماه رمضان/ برگزاری کرسی تلاوت قرآن در حسینیه ثارالله با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

اجرای مراسمات مذهبی در مناطق زرد و آبی در ماه رمضان/ برگزاری کرسی تلاوت قرآن در حسینیه ثارالله با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
غلامحسین حقانی با بیان اینکه مراسم های مذهبی را در نقاط زرد و آبی استان با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد، گفت: بخش اعظم کرسی تلاوت قرآن در حسینیه ثارالله با رعایت ویژه پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام غلامحسین حقانی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص اهم برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان در ماه مبارک رمضان گفت: مراسم های مذهبی را در نقاط زرد و آبی استان با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد.

مدیر اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه مسئله ما نقاط قرمز و نارنجی است، عنوان کرد: امیدواریم که در در استان شهر با شرایط قرمز و نارنجی کرونایی نداشته باشیم؛ اما آنچه که مسلم است مراسم های مذهبی در شب های قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی ادامه داد: فعالیتی دیگری همچون کمک های مؤمنانه، برگزاری مراسم میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، نشست های مناسبتی، کرسی های تلاوت در استان انجام خواهد شد؛ همچنین در نظر گرفته شده است که کرسی های تلاوت قرآن در فضای ماه مبارک رمضان برگزار شود.

حجت الاسلام حقانی ابراز کرد: بر اساس وضعیت رنگ بندی کرونایی استان برنامه ریزی شده است که کرسی های تلاوت قرآن را در نقاط مختلف اعم از گلزار شهدا و جاهای دیگر برگزار شود؛ البته بخش اعظم کرسی تلاوت قرآن در حسینیه ثارالله با رعایت ویژه پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721313
ارسال نظر
نظرات