شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721315
رئیس پلیس راهور مرکز کرمان:

معضل کندرو بلوار امام رضا (ع) پیگیری خواهد شد

معضل کندرو بلوار امام رضا (ع) پیگیری خواهد شد
برای جلوگیری از هزینه بیت المال و برخورد رانندگان با تابلو و جداول کندرو بلوار امام رضا (ع) روبروی بوستان حسان یا باید جداول کندرو از این محل برداشته یا عقب نشینی شود و اینکه در این محل دوربین نصب شود تا با رانندگان خاطی برخورد شود و همچنین می توان از روشنایی بیشتری استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ قسمت کندرو بلوار امام رضا (ع) به دلیل نداشتن تابلو راهنمایی و رانندگی و عدم نور کافی در شب خودرو سواران با جداول این قسمت برخورد می کردند که با پیگیری خبرنگار راه آرمان تابلویی در این قسمت نصب شد اما متاسفانه بعد از مدتی تابلو به دلیل برخورد کنده شده بود.

به همین دلیل با گنجی مسئول روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان تماس گرفتیم، وی در پاسخ بیان کرد در این محدوده بارها تابلو و چراغ چشمک زن نصب شده است و هزینه بسیاری از بیت المال صورت گرفته اما رانندگان خاطی بدون در نظر گرفتن قوانین و مقررات راهنمایی بارها با این تابلو برخورد کرده و سریعا از محل دور می شوند.

گنجی عنوان کرد: البته قبل از رسیدن به جداول سرعتکاه به همراه تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای آگاهی رانندگان نصب شده است اما متاسفانه برخی به این علائم توجه نمی کنند.

سپس با مسعود محسنی رئیس پلیس راهور مرکز استان تماس گرفتیم از وی خواستیم تا دراین رابطه توضیح دهند، وی در پاسخ اذعان کرد: نصب علائم و سرعتکاه به عهده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری است باید آنان در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس پلیس راهور مرکز استان در پاسخ به این سوال که گفته شده بارها در این قسمت تابلو نصب شده اما رانندگان به دلیل دید کم و سرعت بالا با این تابلو برخورد می کنند، آیا در این رابطه چاره ای اندیشیده شده است؟ بیان کرد: سعی می کنیم در اولین جلسه شورای ترافیک با ریاست فرماندار این موضوع مطرح و پیگیری شود.

خبرنگار راه آرمان پیشنهاد کرد برای جلوگیری از هزینه بیت المال و برخورد رانندگان یا باید جداول کندرو از این محل برداشته یا عقب نشینی شود و اینکه در این محل دوربین نصب شده تا با رانندگان خاطی برخورد شود و همچنین می توان از روشنایی بیشتری استفاده کرد.

در نهایت مسعود محسنی رئیس پلیس راهور مرکز استان با استقبال ازاین پشنهاد تصریح کرد: این گزارش تهیه و به سازمان جهت پیگیری ارائه شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721315
ارسال نظر
نظرات