شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:48 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721321
شهردار منطقه ۱۰ کرج:

افتتاح اتوبان تهران–شمال ترافیک خلج‌آباد را کاهش داد/ اراضی خط ۴ حصار تعیین تکلیف می‌شود

افتتاح اتوبان تهران–شمال ترافیک خلج‌آباد را کاهش داد/ اراضی خط ۴ حصار تعیین تکلیف می‌شود
محسن کمالی دهقان گفت: با توجه به ایجاد اتوبان همت و اتوبان تهران–شمال، تردد از خلج‌آباد به شدت کاهش پیدا کرده است و تنها دسترسی محلی داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، شهردار منطقه ۱۰ کرج امروز یکشنبه با اشاره به اینکه ورودی شهر کرج در این بخش از شهر، طبق سوات هر ساله با همکاری سازمان پارک ها و زیباسازی شهری برای نوروز مهیا شد، البته با توجه به ایجاد اتوبان همت و اتوبان تهران – شمال، تردد از خلج آباد به شدت کاهش پیدا کرده است و دسترسی محلی داریم.

محسن کمالی دهقان با اشاره به اینکه شهروندان تهرانی از از اتوبان رد می شوند و وارد شهر نخواهند شد، افزود: بر اساس رصدهای انجام شده از مسافران نوروزی در ابتدای سال ۱۴۰۰در ایستگاه های برپا شده در منطقه ۱۰ کرج، از شهرداری کرج قدردانی کردند.
 
وی اظهار داشت: درباره معضل سگ های ولگرد، مکاتبات متعددی با سازمان پسماند انجام شد و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است، معضل مذکور در کلاک مرتفع شد، با توجه به مشاهده این موضوع در منطقه ویلا در این بخش، رایزنی های لازم درباره رفع این مشکل در دستور کار قرار می گیرد.
 
با تاکید شهردار کرج بودجه ۱۴۰۰ ویژه برای مناطق کم برخوردار دیده شده و در منطقه ۱۰ بازسازی بافت های فرسوده، پله گذاری و پیاده راه‌سازی در خط ۴ حصار، ایجاد دیوار حائل در کلاک بالا و تعیین تکلیف اراضی خط ۴ برای اسناد مالکیت از اهم اقدامات ما در سه ماهه ابتدای سال جاری خواهد بود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1721321
ارسال نظر
نظرات