شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721371
بیانیه نمایندگان مجلس:

تمام نیرنگ‌های دشمنان با مجاهدت‌های سربازان گمنام خنثی شده است

تمام نیرنگ‌های دشمنان با مجاهدت‌های سربازان گمنام خنثی شده است
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای آورده‌اند: با مجاهدت های خاموش سربازان گمنام در وزارت اطلاعات تمام ترفندها و نیرنگ های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح‌الله متفکر آزاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان مجلس در حمایت از سربازان گمنام امام زمان (عج) را قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: سران دولت های استکباری و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی همواره سعی داشته اند با فشارهای همه جانبه خارجی و نفوذ داخلی صدماتی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نمایند که به لطف و عنایت خداوند حکیم و با مجاهدت های خاموش سربازان عرصه گمنام در وزارت اطلاعات تمام ترفندها و نیرنگ های آنان یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب گردیده است.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن هفته غرورآفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) که مصادف با ایام ولادت با سعادت حضرت بقیه الله اعظم (عج) است را به محضر مقام معظم رهبری و نیروهای ولایت مدار، جان بر کف، ظلم‌ستیز و بصیر آن حضرت در سنگر عظیم مبارزه و جهاد در وزارت اطلاعات صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

سران دولت های استکباری و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی همواره سعی داشته اند با فشارهای همه جانبه خارجی و نفوذ داخلی صدماتی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نمایند که به لطف و عنایت خداوند حکیم و با مجاهدت های خاموش سربازان عرصه گمنامی در وزارت اطلاعات تمام ترفندها و نیرنگ های آنان یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب گردیده است.

لذا با عنایت به حدیث شریفه «نعمتان مجهولتان الصّحّة و الأمان» مراتب قدردانی خود را از زحمات این عزیزان در حفظ و ایجاد موهبت امنیت اعلام داشته و توفیقات هر چه بیشتر آنان را از خداوند متعال مسئلت داریم و به روان پاک گمنامان شهید که جان ذی قیمت خویش را در راستای اعتلای ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم نمودند، درود می فرستیم.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1721371
ارسال نظر
نظرات