شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721372
عضو هیئت رئیسه مجلس:

تورم و صف‌های خرید کالا نتیجه معطل کردن کشور برای مذاکره است

تورم و صف‌های خرید کالا نتیجه معطل کردن کشور برای مذاکره است
سلیمی گفت: دولت تدبیر و امید سال‌ها کشور را معطل مذاکره نگه داشتند ولی با مذاکرات نه‌تنها چیزی برای مردم حاصل نشد بلکه تورم و صف‌های طولانی بیشتر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به آغاز مذاکرات مجدد برجامی گفت: دولت تدبیر و امید سال‌ها کشور را معطل مذاکره نگه داشتند ولی با مذاکرات نه‌تنها چیزی برای مردم حاصل نشد بلکه تورم و صف‌های طولانی بیشتر شد.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا مذاکرات مجدد می‌تواند در راستای برطرف شدن گرانی‌ها و کمبودها مؤثر باشد، افزود: دولت باید منظور و هدف خود از مذاکرات را مشخص کند که برای چه چیزی مذاکره می‌کنند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس اضافه کرد: در مذاکرات با عده‌ای مذاکره شد که نه‌تنها هیچ اختیاری نداشتند بلکه به هیچ‌کدام از تعهدات عمل نکردند.

وی با اشاره به موفق نبودن مذاکرات در طول چند سال گذشته در راستای رفع تحریم‌ها بیان کرد: تحریم‌های ظالمانه آمریکا دقیقاً پس از برجام دو برابر شد و این‌ها بخش کوتاهی از سابقه سیاه مذاکرات است که آقایان قبل از اینکه به فکر مذاکره باشند باید این سابقه را به‌خوبی مطالعه کنند.

سلیمی تأکید کرد: آقای رئیس‌جمهور به‌صراحت گفته‌اند اگر کسی رفع تحریم‌ها را به تأخیر بیندازد شرعاً و قانونا اشکال دارد و باید به ایشان گفت خود شما رفع تحریم ها را به تأخیر انداختید و با رفتار خود دشمن را جریح کردید و دشمن با رفتار خود شما بیشتر جلو آمد و فشارها علیه ملت را بیشتر کرد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس خاطر نشان کرد: مسئولینی که به دنبال مذاکرات مجدد هستند باید بدانند ملت ایران از مذاکرات خاطره خوشی ندارند.

انتهای پیام/


 
https://www.dana.ir/1721372
ارسال نظر
نظرات