شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721374
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی:

۱۰ هزار ۷۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در استان مرکزی ایجاد شده است

۱۰ هزار ۷۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در استان مرکزی ایجاد شده است
سمیعی گفت: در استان مرکزی بیش از ۱۰ هزار ۷۰۰ کیلومتر شبکه گذاری انجام شده که ۴۲۰۰ کیلومتر آن در روستاها و ۶۵۰۰ کیلومتر در شهرها ایجاد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا سمیعی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی  در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: با تلاش های صورت گرفته گاز رسانی در استان تاکنون به ۳۴ شهر استان با ۱۰۰ درصدی خانوارهای شهری و بیش از ۱ هزار ۵ نقطه روستایی با ۹۸ درصدی خانوارهای روستایی انجام شده است که مجموع خانوارهای شهری و روستایی بیش از ۹۹.۸ درصد خانوارهای استان تحت پوشش گاز رسانی قرار دارند.

وی افزود: همچنین ۱۰۰ درصد صنایع موجود در استان مرکزی و محورهای صنعتی از نعمت گاز برخوردار هستند.

سمیعی اظهار کرد: سهم گاز در سبد انرژی در استان مرکزی حدود ۷۵ درصد از انرژی است که در کل استان مصرف می شود که ۹ درصد آن برق و ۱۶ درصد سوخت های مایع همچون بنزین و نفت است که بیشتر در بخش حمل و نقل استفاده می شود.

وی بیان کرد: در استان مرکزی بیش از ۱۰ هزار ۷۰۰ کیلومتر شبکه گذاری انجام شده که ۴۲۰۰ کیلومتر آن در روستاها و ۶۵۰۰ کیلومتر در شهرها ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی اضافه کرد: ۳۰۰ هزار انشعاب در استان مرکزی نصب شده که ۱۷۰ هزار آن در شهرها و ۱۳۰ هزار در روستاها نصب شده است.

وی خاطر نشان کرد: خدمت رسانی به ۵۸۰ هزار مشترک در سطح استان مرکزی به طور مستمر در حال انجام است که واحد امداد حوادث گاز استان مرکزی با شماره تلفن ۱۹۴ به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721374
ارسال نظر
نظرات