شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:33 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721450
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی:

شعار دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی" می سازیم تا ساخته شویم" است

شعار دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی" می سازیم تا ساخته شویم" است
پوراسماعیل با بیان اینکه شعار دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی" می سازیم تا ساخته شویم" است، گفت: همه توان را برای عملیاتی کردن فرمان مقام معظم رهبری در راستای ایجاد همدلی و همزبانی با مردم به کار خواهیم گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیارآفتاب؛ ابراهیم پوراسماعیل مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی عصر امروز در آیین بازدید از اردوهای جهادی بسیج دانشجویی و در جمع دانشجویان جهادگر گفت: در ایام نوروز فرصت بسیار ویژه ای در اختیار دانشجویان برای شرکت در اردوهای جهادی قرار میگیرد که دانشجویان ضمن گذراندن دوره های تربیت جهادی با بسیاری از مسائل مهم که در آینده برای آنها کاربردی است آشنا می شوند.

 
وی افزود: خوشبختانه به برکت فضای انقلابی و جهادی که امروز در بسیج دانشجویی حاکم شده جمعی از دانشجویان دغدغه مند با رویکرد علمی در مناطق محروم در عرصه های عمرانی، علمی، آموزشی و فرهنگی حضور پیدا می کنند و منشا خدمات و اقدامات گسترده هستند.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم اردوهای جهادی بسیج دانشجویی مبارزه با نا امیدی در مناطق محروم است و همانگونه که اردوهای جهادی موجب احیای امید و نشاط در بین مناطق کم برخوردار هستند دانشجویان جهادگر با رویکردی کاملا علمی و بر اساس نگاه های کاربردی در این راستا تلاش می کنند.
 
وی بیان کرد: اردوهای جهادی دانشجویی روزنه امید در مناطق محروم را تقویت میکند و دانشجویان جهادگر علاوه بر به میدان آوردن همه توان خود برای خدمت رسانی استعدادها و توانایی های جوانان و نوجوانان آن منطقه را شناسایی می کنند و بسیج دانشجویی در راستای بهره بردن از آنها کادر سازی خواهد کرد.
 
پوراسماعیل با بیان اینکه شعار دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی" می سازیم تا ساخته شویم" است،افزود: همه توان را برای عملیاتی کردن فرمان مقام معظم رهبری در راستای ایجاد همدلی و همزبانی با مردم به کار خواهیم گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز چهار دانشگاه شهر اراک برای شرکت در اردوهای جهادی پای کار آمدند و دانشجویان زیادی از دانشگاه های اراک، پیام نور، صنعتی و آزاد اسلامی برای خدمت رسانی اعلام آمادگی کردند،گفت:دانشگاه صنعتی در روستای حسن آباد شازند، دانشگاه پیام نور در روستای اکبر آباد شازند، دانشگاه آزاد اسلامی در سه پروژه روستای قلعه نو اراک و دانشگاه اراک هم در روستای قلعه نو برای فعالیت های جهادی به میدان آمدند.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی افزود: در چهار منطقه ای که دانشجویان جهادگر در ایام نوروز حضور پیدا کردند بیش از یکصد نفر جهادگر دانشجو فعالیت داشتند و توانستند اقدامات اثربخشی انجام دهند.
 
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی بسیج دانشجویی با سازماندهی جهادگران در عرصه های مختلف همچون مبارزه با کرونا در همه ابعاد ، فعالیت های پزشکی، بهداشتی و درمانی و فعالیت های علمی در حوزه دانش بنیان نیز در حال فعالیت است که خوشبختانه جوانان مومن، انقلابی با روحیه بسیجی و جهادی در قالب ۳۵ گروه جهادی در این راستا سازماندهی شده اند.
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1721450
ارسال نظر
نظرات