شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:07 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721463
عراقچی:

تردیدی در تامین منافع ملی و رفع تحریم ها نداریم

تردیدی در تامین منافع ملی و رفع تحریم ها نداریم
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در اینستاگرام نوشت: در اجرای ماموریتی که برای تامین منافع ملی و رفع تحریم ها از گرده مردم، برعهده داریم ذره‌ای تردید نخواهیم کرد و لحظه‌ای سنگر را خالی نخواهیم گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) و در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در اینستاگرامش نوشت: در اجرای ماموریتی که برای تامین منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و رفع تحریم ها از گرده مردم، برعهده داریم ذره‌ای تردید نخواهیم کرد و لحظه‌ای سنگر را خالی نخواهیم گذاشت. 

 
وی تصریح کرد: منطبق بر مواضع قطعی نظام و رهبری، مصاف سنگین ما در دفاع از منافع ملت، خون شهدا و آرما‌های انقلاب تا آخرین نفس ادامه خواهد داشت و هیچ تهدید و شانتاژی ما را از این مسیر منصرف نخواهد کرد.
 
به گزارش فارس، نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه ۱+۴ (آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) و نماینده اتحادیه اروپا روز جمعه ۱۳ فروردین به صورت مجازی برگزار و شرکت کنندگان توافق کردند مذاکرات را به صورت رو در رو در روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه در شهر وین پایتخت اتریش از سر بگیرند. 
 
آمریکایی ها هم اعلام کرده اند سه شنبه در وین حضور می یابند و رایزنی هایی با اعضای ۱+۴ خواهند داشت. بعد از انتشار خبر حضور هیأت آمریکا در وین، عراقچی و محمدجواد ظریف در اظهاراتی اعلام کردند که ایران هیچ مذاکره مستقیم یا غیرمستقیمی با هیأت آمریکایی در وین نخواهد داشت.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1721463
ارسال نظر
نظرات