شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/15 شناسه خبر: 1721477

تحلیلی از رفتار رسانه‌های معاند و فضای مجازی در قبال انتخابات ۱۴۰۰

تحلیلی از رفتار رسانه‌های معاند و فضای مجازی در قبال انتخابات ۱۴۰۰
تحلیل رادیو گفتگو از رفتار رسانه‌های معاند و فضای مجازی در قبال انتخابات ۱۴۰۰شبکه رادیویی گفتگو در کنار سایر برنامه‌های خود در خصوص انتخابات 1400، می‌کوشد تا به‌صورت روزانه در قالب دو مجله رادیویی، ضمن پایش فضای مجازی و رسانه‌های معاند فارسی‌زبان، ترفندها و سناریوهای رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن را در قبال انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری و ششم شوراهای شهر و روستا معرفی و توصیف کند و از اهداف خصمانه انان سخن گوید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رادیو گفتگو در بطن مجله رادیویی «رویداد» و در بخشی با نام «ایستگاه ۱۴۰۰» فضای مجازی را در رویکرد به انتخابات خرداد ماه سال جاری هدف تحلیل قرار می‌دهد و خط‌مشی‌ها و موضع‌گیری‌های خصمانه را تبیین می‌‌نماید.

 
همچنین در مجله رادیویی «بدون خط‌خوردگی» و در بخش «رصدخانه انتخاباتی» نوع نگاه و شیوه‌ها و روش‌های رسانه‌های معاند علیه انتخابات ۱۴۰۰ بررسی می‌شود تا مخاطبان با تکنیک‌های رسانه‌ای معاندین برای کم اهمیت جلوه دادن انتخابات آشنایی یابند.
 
گفتنی است رویداد و بدون خط‌خوردگی همه هفته از شنبه تا چهارشنبه به ترتیب در ساعات ۱۲ و ۱۹ به روی آنتن رادیو گفتگو می‌رود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1721477
ارسال نظر
نظرات