شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:42 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721531
فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد؛

افزایش حوادث رانندگی استان کرمان در ایام نوروز ۱۴۰۰

افزایش حوادث رانندگی استان کرمان در ایام نوروز ۱۴۰۰
سردار عبدالرضا ناظری گفت: به رغم طرح ها و تدابیر انتظامی و ترافیکی مضاعفی که در ایام نوروز ۱۴۰۰ اجرا شد اما شاهد افزایش حوادث و تلفات رانندگی در ایام نوروز امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با تصادفات درون و برون شهری در ایام نوروز اظهار کرد: به رغم طرح ها و تدابیر انتظامی و ترافیکی مضاعفی که در ایام نوروز ۱۴۰۰ اجرا شد اما شاهد افزایش حوادث و تلفات رانندگی در ایام نوروز امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل بودیم.

وی گفت: یکی از بزرگترین دغدغه های پلیس استان موضوع حوادث و سوانح رانندگی است که البته رتبه استان کرمان طی سال گذشته با تلاش های صورت گرفته به جایگاه بسیار خوبی در حوزه کاهش تصادفات و تلفات رسید اما طی ایام نوروز با وضعیت متفاوت و دور از انتظاری مواجه شدیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به استقرار ۲۸ ایستگاه نوروزی در نقاط مختلف استان افزود: در ایام نوروز ۱۴۰۰ با افزایش آمار حوادث رانندگی و تلفات روبرو بودیم که در این رابطه در پی وقوع حدود ۱۲۰۰ فقره تصادف رانندگی، متاسفانه ۵۸ نفر کشته و ۵۸۴ نفر نیز مجروح شدند.

سردار ناظری در پایان با اشاره به استمرار طرح های ترافیکی در سال جاری خاطرنشان کرد: پلیس بنا به دغدغه همیشگی خود در حوزه تصادفات، طی ایام نوروز امسال در مجموع بیش از ۶ هزار و ۱۰۰ نفر نیرو را در طرح نوروزی به کارگیری کرد و حدود ۹ هزار و ۵۳۰ فقره اعمال قانون مرتبط با محدودیت ترددهای شبانه نیز رقم خورد که جا دارد یک بار دیگر بر رعایت تمام و کمال مقررات رانندگی تاکید کنیم تا هیچگاه شاهد وقوع حادثه برای خود خانواده و دیگر هموطنانمان نباشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721531
ارسال نظر
نظرات