شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721542
مسئول روابط عمومی سریال گاندو:

گاندو در اوج متوقف شد/۳۰ قسمت گاندو آماده پخش بود

گاندو در اوج متوقف شد/۳۰ قسمت گاندو آماده پخش بود
مریم کریمیان،با اشاره به اینکه گاندو در ۳۰ قسمت آماده پخش بود که متاسفانه در اوج داستان، پخش آن متوقف شد، گفت: ۱۷ قسمت باقیمانده گاندو بزودی به روی آنتن می رود اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، سریال گاندو برای اولین بار با جسارت جواد افشار به بحث مسایل جاسوسی و تلاش گمنامان جان برکف برای حفظ امنیت و آرامش در کشور پرداخت وخوشبختانه از همان ابتدا با استقبال بی نظیر مردم روبروشد.

سریال گاندو ۲ به عنوان سریال نوروزی شبکه ۳ در حالی به روی آنتن رفت که با موضوعات حسا س تری ویژه مذاکرات برجام و نقش انگلیس در این میان پرداخت که به مذائق عده ای خوش نیامد و به طورناگهانی پخش آن در قسمت ۱۳ متوقف شد.

به طوری که در شب قبل از توقف پخش سریال محمد جواد ظریف گفته بود: «گاندو از اول تا آخر دروغ است».

این موضوع در حالی است که دولتی‌ها با مظلوم نمایی از توقف آن اظهار بی اطلاعی می کنند و توقف آن را منوط به آماده نبودن سریال درکنداکتور پخش و سایر عوامل نسبت می دهند.

اما با تمام این تفاسیر، روشنگری های سریال گاندو و استقبال بی نظیر مردم از این مجموعه جذاب توقف پخش این فیلم محبوب جای سؤال و تعجب دارد.

مریم کریمیان، مسئول روابط عمومی این سریال در گفت و گو با خبرنگار  مرآت علت عدم پخش این سریال را مربوط به ملاحظاتی دانست و از شروع مجدد آن در آینده نزدیک خبرداد.

وی با بیان اینکه سریال گاندو در۳۰ قسمت آماده پخش بود که متاسفانه در اوج داستان پخش آن متوقف شد، گفت: ۱۷ قسمت باقیمانده در قالب گاندوی ۲ یا ۳ بزودی به روی آنتن می رود اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721542
ارسال نظر
نظرات