شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721566
طی بیانیه ای انجام شد؛

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات محمود صادقی/ "تماما کذب و عاری از واقعیت"

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات محمود صادقی/ "تماما کذب و عاری از واقعیت"
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در بیانیه‌ای اعلام کرد که اظهارات محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی پیرامون وقایع تلخ آبان ماه سال 98 در فضای مجازی منتشر شد را تماما کذب و عاری از واقعیت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی که طی آن نقل قول غیرواقعی و بی اساسی به دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده شده است راتکذیب کرد.

متن اطلاعیه صادر شده به این شرح است:

روز گذشته ویدیویی از گفت‌وگوی آقای محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که وی در آن با ارائه توضیحاتی در خصوص وقایع تلخ آبان ماه سال ۹۸، اظهارات غیر واقعی و بی‌اساسی را به دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده که تماما کذب و عاری از واقعیت است.

دریابان شمخانی علی رغم حضور و سخنرانی در صحن مجلس و همچنین برگزاری جلسات مختلف با شخصیت‌ها و چهره‌های سیاسی و رسانه‌ای پیرامون وقایع آبان ماه سال ۹۸،هیچگونه گفت‌‍وگوی دوجانبه با آقای صادقی نداشته‌اند.

با توجه به اظهارات مشابه از سوی آقای صادقی در موضوعات مختلف که عمدتا بدون ارائه هرگونه مستند قابل دفاع مطرح شده، سوء نیت نامبرده از بیان موضوعاتی از این دست محرز است.

صحبت‌های غیر واقعی اخیر نامبرده صرف نظر از اهداف سیاسی آن، به طور قطع دارای پیامدهای کلان امنیتی برای کشور بوده و قابل اغماض نمی باشد لذا موضوع، برای روشن شدن ابعاد و قصد و نیت وی از این اظهارات از طریق مراجع قضایی ذی‌صلاح پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721566
ارسال نظر
نظرات