شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721581
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام:

جابه‌جایی بیش از۲ میلیون تن کالا در ایلام

جابه‌جایی بیش از۲ میلیون تن کالا در ایلام
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: 2 میلیون و 319 هزار تن انواع کالا از طریق ناوگان حمل و نقل در استان طی یکسال گذشته جابه جا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار ، "نورالله دلخواه "مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اعلام این خبر در جمع اصحاب رسانه گفت: طی یکسال گذشته ۲ میلیون و ۳۱۹ هزار تن انواع کالا از طریق ناوگان حمل و نقل در استان جابجا شده است. وی افزود: این میزان حمل کالا توسط ۱۳۲ هزار و ۷۲۵ سرویس (بارنامه) ناوگان حمل و نقل در سطح استان جابجا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: سیمان، گندم، مصالح ساختمانی، انواع گاز مایع، کلینگر، ماسه و پلی اتیلن بیشترین میزان کالاهایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده است.

وی با بیان اینکه در قالب کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ نظارت ویژه‌ای نیز بر فعالیت شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان انجام می‌شود، تصریح کرد: مردم، کاربران جاده‌ای و صاحبان کالا هم می‌توانند هرگونه شکایت و انتقاد از ناوگان حمل و نقل کالا را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به این اداره کل اطلاع دهند.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1721581
ارسال نظر
نظرات