شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721610
دبیر ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد

ثبت نام بیش از ۶ داوطلب برای هر کرسی شوراهای شهر در استان یزد

ثبت نام بیش از ۶ داوطلب برای هر کرسی شوراهای شهر در استان یزد
شاه حسینی گفت: برای دوره ششم شوراهای شهر یزد به طور میانگین برای تصاحب هر کرسی شوراهای شهر در استان بیش از ۶ داوطلب ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی شاه‌حسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه ۸۳۴ داوطلب انتخابات شوراهای شهر یزد به صورت قطعی ثبت نام کردند، گفت: برای دوره ششم شوراهای شهر یزد به طور میانگین برای تصاحب هر کدام از ۱۳۲ کرسی شوراهای شهر در استان بیش از ۶ داوطلب ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: ۸۷ درصد از ثبت نام کنندگان برای انتخابات شوراهای شهر در استان یزد را مردان با ۷۲۳ داوطلب و ۱۳ درصد آنها را بانوان با ۱١١ داوطلب تشکیل می‌دهند.
 
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: کمترین تعداد داوطلب ثبت نامی برای شوراهای شهر در استان، مربوط به شهر خضرآباد با ۸ نفر و بیشترین آن مربوط به شهر یزد با ۲۵۹ نفر بوده است.
 
شاه حسینی عنوان کرد: در حالی که برای شورای دوره ششم در استان ۸۳۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند تعداد ثبت نامی‌ها برای دوره قبلی ‌هزار و ۴۱ نفر بوده است، همچنین ۱۳ درصد شامل ۱۰۹ داوطلب ثبت نام شده برای دوره جدید ششم در استان نیز دارای سابقه نمایندگی در دوره‌های قبلی شوراهای اسلامی شهر ‌در استان یزد بوده‌اند.
 
وی خاطرنشان کرد: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات های اجرایی در حال انجام است که تا ۲۱ فروردین ادامه دارد و از ۲۲ فروردین بررسی صلاحیت توسط هیئت‌های نظارت شروع می‌شود.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721610
ارسال نظر
نظرات