شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721627
کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

مشارکت بالای مردم در انتخابات آتی باعث ثبات و استحکام بیشتر نظام است

مشارکت بالای مردم در انتخابات آتی باعث ثبات و استحکام بیشتر نظام است
جعفر منتشلو گفت: مشارکت هدفمند و شرکت گسترده مردم در انتخابات آتی باعث ثبات و استحکام بیشتر نظام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر منتشلو کارشناس ارشد مسایل سیاسی در گفتگو با کُردتودی، با اشاره به انتخابات حساس پیش رو در کشور ضمن دعوت به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با توجه به وضعیت مهم کشور در برهه کنونی گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات آتی باعث ثبات و استحکام بیشتر نظام است.

وی در ادامه افزود: اهمّیت  و وجوب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تا بدان حد بوده است که رهبران عالیقدر نظام جمهوری اسلامی در مراحل و فواصل مختلف به کرّات در سخنرانی‌های خویش از آن یاد کرده‌اند و مشارکت مردم را هم حق و هم تکلیف برشمرده‌اند و از آن به عنوان ضامن حفظ اسلام، کشور، استقلال و آزادی ملت یاد کرده اند که بوسیله آن دشمنان از تهدید و چنگ ‌اندازی به این مملکت و انقلاب اسلامی مأیوس و ناامید می‌شوند.

منتشلو اضافه کرد: مشارکت هدفمند و شرکت گسترده مردم در انتخابات، زمانی باعث تقویت اساس نظام شده و توسعه پایدار را رقم خواهد زد که این مشارکت آگاهانه بوده و فرد با در نظر گرفتن میزان تناسب ویژگی‌های یک نامزد با اصول اساسی نظام جمهوری اسلامی، دست به انتخاب بزند. برای چنین انتخاب هوشمندانه‌ای، بالطبع زمینه‌ها و بسترهایی نیاز است که لازم است فراهم گردد.

این کارشناس مسایل سیاسی تصریح کرد: حضور گسترده ایرانیان پای صندوق رای اوج دموکراسی ایران را در عرصه بین‌المللی به نمایش خواهد گذاشت و ملت ایران نشان خواهند داد که همواره در مقابل فشارها و تهدیدهای غرب ایستادگی خواهد کرد و فرصت تاریخی را در عرصه سیاست‌ خارجی به ارمغان می آورند.

وی عنوان داشت: حضور پرشکوه مردم در انتخابات آتی، مشکلات کشورمان را در عرصه سیاست ‌خارجی و بین المللی مرتفع خواهد کرد و تاثیر مثبتی در حل معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی خواهد داشت.

وی تاکید کرد: مشارکت بالای مردم باعث می شود دولت آینده با توانایی و قدرت چانه زنی بالا در عرصه بین المللی وارد شود و با ارتباطات گسترده در حوزه دیپلماسی باعث رشد و توسعه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721627
ارسال نظر
نظرات