شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721687
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان:

سرپل ذهاب در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت

سرپل ذهاب در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت
محسن مرادی گفت: رنگ شهرستان سرپل ذهاب از نظر کرونا قرمز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن مرادی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: رنگ شهرستان سرپل ذهاب از نظر کرونا قرمز شد که این مسئله بیانگر پرخطرترین وضعیت کرونا در شهرستان است و  در حال حاضر ۱۹ بیمار بستری در بیمارستان شهرستان وجود دارند.

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب افزود: در پی نمونه گیری های روز گذشته ۲۰ مورد نمونه تست سرپایی مثبت شدند که  عدد بالایی است.

وی گفت: همه افرادی که کوچکترین علائم بیماری را دارند باید خود را آلوده به ویروس در نظر بگیرند و خود را ایزوله و قرنطینه کنند و از ارتباط با سایرین جداً خودداری کرده تا به کمک خداوند انتشار ویروس در شهر کمتر شود.

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تصریح کرد: در وضعیت قرمز کرونایی تمامی مشاغل سطح ۲،۳،۴ تعطیل می باشد و تنها مشاغل سطح ۱ قادر به فعالیت هستند.

مرادی با بیان اینکه سرعت شیوع ویروس جهش یافته خیلی زیاد است و تعداد افراد درگیر به سرعت در حال افزایش است، گفت: در سطح بازار و مکان های پر تردد سطح شهر پروتکل های بهداشتی بصورت مطلوب رعایت  نمی شود.

وی در پایان موثرترین راه در امان ماندن از خطر ویروس کرونا قرنطینه کردن خود در خانه و رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی عنوان کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721687
ارسال نظر
نظرات