شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721703
رئیس دادگستری شهرستان تفرش:

پرونده شهردار تفرش به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه ارسال می شود

پرونده شهردار تفرش به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه ارسال می شود
رحمانی گفت: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی رحمانی رئیس دادگستری تفرش در گفتگو با ندای تفرش، در خصوص آخرین وضعیت پرونده های شهرداری و شورای شهر گفت: سازمان بازرسی در خصوص پرونده های ارسالی شهرداری تفرش اعلام نظر کرد که این گزارشات در روزهای پایانی سال ۹۹ به دادگستری تفرش ارسال شد.

رحمانی اظهار کرد: سازمان بازرسی در پرونده های ارسالی تخلفاتی با موضوع حق و حقوق شهرداری، ساخت و ساز و تراکم را مورد بررسی و اعلام کرده که در بسیاری از پرونده ها خلاف قانون صورت گرفته است.

وی با بیان این مطلب که احراز جرم با مقام قضایی است، افزود: براساس گزارشات سازمان بازرسی، استعلامات بانکی و تحقیق از افراد مطلع، دادگستری در خصوص وقوع جرایم اعلام نظر می کند.

رئیس دادگستری تفرش ادامه داد: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.

رحمانی یادآور شد: در پرونده های شهرداری، تخلفات مربوط به حوزه شهری، ساخت و ساز و ارتشا است. در خصوص شورای شهر، ۲ نفر از اعضای شورای شهر متهم به دریافت رشوه هستند.

وی خاطر نشان کرد: با اتمام تحقیقات، حتی الامکان در سه هفته آینده احکام مربوط به پرونده اعضای شورای شهر صادر می شود و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721703
ارسال نظر
نظرات