شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 18:31 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721749
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد؛

کشف ۱۰۰کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان

کشف ۱۰۰کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان
سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف محموله ۱۰۰ کیلویی مواد مخدر در عملیاتی مشترک با پلیس استان اصفهان و دستگیری ۳ سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور با دو دستگاه خودرو کامیون به سمت استان‌های مرکزی مطلع شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان، دو خودروی کامیون حامل مواد مخدر در یکی از محورهای ارتباطی این استان شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به دستگیری سه قاچاقچی و کشف 100کیلوگرم تریاک که در پوشش بار در این دو خودرو جاسازی شده بود، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری‌های درون سازمانی در ناجا به منظور برخورد قاطع با سوداگران مرگ، از مأموران پر تلاشی که در کشف این محموله نقش آفرین بودند، قدردانی کرد.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721749
ارسال نظر
نظرات