شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 18:31 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721752
معاون اجتماعی دادگستری استان قزوین:

باید روحیه جهادی و انقلابی را در جامعه ترویج دهیم/ ارائه خدمات پزشکی به ۵۰۰ مددجوی زندان مرکزی قزوین

باید روحیه جهادی و انقلابی را در جامعه ترویج دهیم/ ارائه خدمات پزشکی به ۵۰۰ مددجوی زندان مرکزی قزوین
علی فولیان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: با حضور جهادگران سلامت بیش از ۵۰۰ تن از مددجویان زندان مرکزی قزوین خدمات پزشکی دریافت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی فولیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین متشکل از ۵۰ دندانپزشک به مدت ۱۰ روز در زندان مرکزی قزوین حضور یافته و برای معاینه، کشیدن دندان، عصب کشی، ترمیم دندان مددجویان اقدام کردند و با تلاش این گروه به‌صورت رایگان به ۵۰۰ نفر از زندانیان و خانوادهای آنها خدمات دندانپزشکی ارائه شد.

این مقام قضایی افزود: اقدام ارزشمند این گروه جهادی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان زندان که به هر دلیل دچار جرایم و آسیب اجتماعی شده‌اند، جلوه ایثار، جهاد و تفکر انقلابی و تأسی از بزرگان دین است.

یکی از اولویت‌ها در پیشگیری از جرم استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین تصریح کرد: ما برای برون رفت از مشکلات کشور به این گونه حرکت‌های جهشی و جهادی نیاز داریم و اگر می‌خواهیم سرمایه‌های اجتماعی را حفظ کنیم و کشور از تمامی جهات توسعه پیدا کند باید روحیه جهادی و انقلابی را در جامعه ترویج دهیم.

فولیان ادامه داد: در گام دوم انقلاب اسلامی توجه به این حرکت‌های جهادی در تمامی عرصه‌ها که به صورت خودجوش در سراسر کشور تشکیل شده‌اند ضروری است و گروه‌های جهادی می‌توانند با یک سازماندهی درست با عنوان جهاد سازندگی شکل جدیدی پیدا کنند و بسیاری از کارهای ناشدنی را در کشور انجام دهند.

وی با بیان اینکه این گونه اقدامات جهادی باید مستمر باشد و ما هم حمایت خواهیم کرد، بیان کرد: نقش ارزشمند گروهای جهادی و سازمان‌های مردم نهاد و ارتباط آنها با دستگاه قضایی در دوره تحول توسط ریاست قوه قضاییه ابلاغ و تبیین شده و یکی از اولویت‌ها در حوزه پیشگیری از جرم و اصلاح مجرمان استفاده از ظرفیت مهم گروه‌های جهادی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721752
ارسال نظر
نظرات