شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721775
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی:

دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند/ ۲۰ هزار رزمنده در مرحله اول تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس تقدیر شدند

دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند/ ۲۰ هزار رزمنده در مرحله اول تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس تقدیر شدند
محمدی گفت: دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند و در طول این سالها بسیاری از تهدیدات و توطئه های دشمنان با روحیه و فرهنگ دفاع مقدس خنثی شده اند و این نشان از اهمیت تبیین فرهنگ دفاع مقدس دارد که همواره باید در جامعه زنده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سید جواد محمدی مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی در ستاد کشوری چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس با حضور سردار حاج علی فضلی گفت: دفاع مقدس برای نسل امروز و آیندگان یک الگوی کاملا موفق است و آن چیزی که جامعه امروز به آن نیاز دارد تبیین این فرهنگ ارزشمند برای نسل حاضر می باشد که از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس در طول چهل سال گذشته به خوبی نشان داده اگر به دنبال مدیریت موفق هستیم باید به دنبال عملیاتی کردن فرهنگ و روحیه دفاع مقدس باشیم و لذا هرچقدر عمق شناخت ما نسبت به این فرهنگ ارتقاء پیدا کند قطعا آثار و برکات بسیار زیادی خواهد داشت.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند و در طول این سالها بسیاری از تهدیدات و توطئه های دشمنان با روحیه و فرهنگ دفاع مقدس خنثی شده اند و این نشان از اهمیت تبیین فرهنگ دفاع مقدس دارد که همواره باید در جامعه زنده باشد.

وی بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس همچون دریایی از معارف ناب دارد که اگر صدها سال از آن تولیدات منتشر شود بازهم جای کار کردن دارد و امروز با توجه به پیشرفت های تجهیزات و فناوری در حوزه رسانه و فرهنگ گستره فعالیت در حوزه دفاع مقدس بسیار زیاد شده است که باید از آنها به درستی بهره ببریم.

محمدی ادامه داد: دشمنان کاربرد و کارکرد موثر فرهنگ دفاع مقدس و نجات بخش بودن آن در جامعه را متوجه شده اند و لذا به دنبال ضربه زدن به این فرهنگ ارزشمند هستند که از طریق مختلف می خواهند اهداف شوم خود را عملیاتی سازند.

وی اضافه کرد: تحریف و به فراموشی سپردن فرهنگ دفاع مقدس مهمترین هدف دشمن است که خوشبختانه تابه امروز با مجاهدت ها و فعالیت های جهادی در این خصوص موفق نشده است و لذا باید هوشیار باشیم و نسبت به توطئه های دشمنان موثرتر عمل کنیم.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی گفت: یکی از اهداف راه اندازی ستاد چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در سطح کشور عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری و مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمنان در حوزه دفاع مقدس بود که خوشبختانه در طی ماه های گذشته با اجرای برنامه های موثر اقدامات چشمگیری انجام شد.

وی با بیان اینکه گرامیداشت و تبیین فرهنگ دفاع مقدس تنها منحصر به چهلمین سالگرد نیست،افزود: برنامه های حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه در مرحله اول تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در سطح استان مرکزی بیش از ۲۰ هزار رزمنده تجلیل شدند و با اهدای لوحی توسط فرماندهی محترم کل سپاه از آنها تقدیر به عمل آمد،گفت:در سالجاری به دنبال سهمیه مرحله دوم هستیم و به محض اعلام شدن سهمیه استان مرکزی این اقدام ارزشمند را در دستور کار قرلر می دهیم.

وی افزود: در مرحله چهارم ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان مرکزی که مقطع پایانی سال بود بیش از ۵۰ عنوان برنامه اثرگذار به همت مرکز حفظ آثار سپاه در سطح استان انجام شد که امروز گزارش آن به ستاد کشوری چهل سالگی دفاع مقدس در ستاد فرماندهی سپاه ارائه شد.

محمدی خاطر نشان کرد: امیدواریم در سالجاری با برنامه ریزی ها و مشارکت های گسترده اقدامات اثرگذار و ماندگاری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه انجام دهیم چراکه این کار برای نسل جوان یک ضرورت محسوب می شود.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1721775
ارسال نظر
نظرات