شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 08:51 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721821
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

درگیری پلیس با باند مسلح قاچاق مواد مخدر به عمق کشور/۳۶۰۰کیلوگرم مواد افیونی در جنوب شرق کشف شد

درگیری پلیس با باند مسلح قاچاق مواد مخدر به عمق کشور/۳۶۰۰کیلوگرم مواد افیونی در جنوب شرق کشف شد
سردار احمد طاهری از درگیری پلیس با باند مسلح قاچاق مواد مخدر به عمق کشور و کشف سه تن و ششصد کیلوگرم مواد افیونی در جنوب شرق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در عملیات روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان، زاهدان و یگان تکاوری قرارگاه عمار با یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال محموله مواد افیونی را از نوار مرزی میرجاوه به مرکز استان و سپس به عمق کشور داشتند، مقدار سه تن و ششصد کیلو گرم تریاک و سوخته تریاک در بازرسی از دو دستگاه خودرو تویوتا سوداگران کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه که منجر به حریق یکی از خوروهای این باند شد، قاچاقچیان تاب توان ایستاگی در برابر تکاوران انتظامی را نداشتند که با توجه به صعب العبور بودن منطقه و همچنین محاصره از محل متواری شده که ضمن کشف محموله سنگین مواد در بازرسی از خودروها چندین تیغه خشاب ومقادیر زیادی مهمات جنگی و همچنین یک دستگاه بی سیم دستی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: با توجه به شناسایی قاچاقچیان تلاش برای دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721821
ارسال نظر
نظرات