شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721840
معاون بازرگانی سازمان صمت یزد:

برای تأمین اقلام موردنیاز ماه رمضان کمبودی وجود ندارد

برای تأمین اقلام موردنیاز ماه رمضان کمبودی وجود ندارد
افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت یزد، گفت: برای تأمین اقلام موردنیاز ماه رمضان کمبودی وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: در حال حاضر قیمت مصوب مرغ 24 هزار و 900 تومان است و برای ماه مبارک رمضان نیز مرغ با همین قیمت عرضه خواهد شد.

وی افزود: جوجه‌ریزی که در برهه کنونی انجام می‌شود مرغ دوماه دیگر را تأمین می‌کند، لذا با توجه به میزان تولیدی که وجود دارد در زمینه تأمین مرغ مشکلی نخواهیم داشت.

معاون بازرگانی سازمان صمت یزد اظهار داشت: روز گذشته بالغ بر 160 تن تولید مرغ در استان یزد داشتیم و وضعیت هم به سمت بهبودی و بهتر شدن می‌رود و اگر چند روز دیگر همین روند ادامه پیدا کند، مطمئناً به وضعیت عادی خواهیم رسید.

افشارپور پیرامون تأمین اقلام و کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: در حال حاضر در این زمینه مشکل خاصی نداریم و قبلاً که مشکل کمبود روغن وجود داشت، مرتفع شده و روند به سمت اشباع بازار در حرکت است.

وی بیان کرد: طی روزهای آینده سهمیه تنظیم بازار برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته خواهد شد و به استان اختصاص داده می‌شود.

افشارپور با بیان اینکه گوشت قرمز قدری افزایش قیمت داشته و به مبلغ 135 هزار تومان عرصه می‌شود، اضافه کرد: تخم مرغ، روغن، شکر، قند و امثالهم فراوان در بازار وجود دارد و مشکلی در این زمینه نیست. تنها کالای بحرانی مرغ بوده که در صورت ادامه روند کنونی وضعیت عادی خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721840
ارسال نظر
نظرات