شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721852
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی مطرح کرد

لزوم تعامل مؤثر دستگاه‌های اجرایی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها

لزوم تعامل مؤثر دستگاه‌های اجرایی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها
اله داد گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در گرو تعامل مؤثر دستگاه‌های اجرایی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ محمد اله داد امروز در نشست مشترک توزیع برق با شهرداری اراک و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: این نشست برای تعامل مؤثر دستگاه‌های اجرایی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها جهت افزایش تقویت بنیه تعاملات حوزه مدیریت خدمات برگزارشده است.

وی در  مورد نامگذاری سال‌های اخیر و مخصوصاً امسال با رویکرد اقتصادی گفت: سال ۱۴۰۰ نیز به مانند سال‌های اخیر با مضمون اقتصادی نام‌گذاری شد که نشان از اهمیت و اولویت آن در کشور است.

اله داد ادامه داد:وجود محدودیت‌های ناشی از کرونا هزینه‌های بسیاری را به کشور تحمیل کرده است و در اغلب حوزه‌ها مانع از رشد و تولیدشده که موردتوجه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی بوده است و تبدیل این محدودیت‌ها به فرصت باید در اولویت امور قرار گیرد .

هماهنگی دستگاه‌ها در ارائه خدمات موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود

شهردار کلان‌شهر اراک نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات و هماهنگی شرکت توزیع برق با شهرداری گفت:هماهنگی دستگاه‌ها در ارائه خدمات موجب کاهش هزینه‌ها و بهبود مبلمان شهری خواهد بود .

علیرضا بیاتیان افزود: تالار افتخارات شهر اراک با مشارکت دستگاه‌های خدمات رسان به‌ویژه شرکت‌های توزیع برق ، آب و فاضلاب و گاز به بهره‌برداری خواهد رسید .

"عرفانی نسب"مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی هم در این جلسه بر هماهنگی، انسجام و برنامه‌ریزی دقیق‌تر دستگاه‌های خدمات رسان جهت جلوگیری از فرآیندهای مجدد حفاری و سایر امور تأکید کرد.

جابجایی شبکه برق میدان مقاومت اراک،توسعه شهری باهدف بهبود مبلمان شهری و فرهنگ‌سازی و ایجاد زیرساخت برای دوچرخه‌سواری از موارد مطرح‌شده در این جلسه بود.

در این جلسه مقرر شد،تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین دستگاهی باهدف جلوگیری از موازی کاری،انجام و بررسی کارشناسانه امور،توسعه و هماهنگی امور عمرانی و انتقال و تهاتر مطالبات از شهرداری ، شرکت آبفا و شرکت توزیع برق جهت بررسی بیشتر منعقد شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721852
ارسال نظر
نظرات