شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721923
امام جمعه اهل سنت گلشن مطرح کرد؛

فضای مجازی؛ ابزار دشمن برای ضربه زدن به انتخابات/شبکه های اجتماعی خارجی بستری برای القای ناامیدی است

فضای مجازی؛ ابزار دشمن برای ضربه زدن به انتخابات/شبکه های اجتماعی خارجی بستری برای القای ناامیدی است
مولوی مجیب الرحمن رئیسی گفت: فضای مجازی بزرگ ترین ابزرار دشمن برای ایجاد ناامیدی بین مردم از دستاوردهای نظام و منصرف کردن آنها برای عدم مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت گلشن در گفت و گو با عصرهامون، بیان کرد: فضای مجازی مانند یک چاقو عمل می کند یعنی هم می توان ازاین فضا استفاده مثبت و هم بهره برداری منفی انجام داد.

وی افزود: دشمن با بهره گیری از فضای مجازی بیشترین سوء استفاده را برای تخریب خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اسلام و مسلمانان انجام می دهد لذا می طلبد در این فضا با هوشیاری کامل جهت مقابله با ترفند های معاندین عمل کرد.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن خاطر نشان کرد: علاوه بر اینکه در بستر فضای مجازی می توانیم پاسخ دندان شکن به یاوه گویی های دشمن دهیم، می توان از این فضا استفاده بهینه در جهت پیشبرد اهداف اسلامی و معرفی محاسن و خوبی های اسلام، نظام اسلامی و خدمات کشور انجام داد.

مولوی رئیسی اضافه کرد: مسئولین وظیفه دارند مقابل هجمه های دشمن سکوت اختیارنکنند و با شیوه صحیح پاسخ درست به دشمنان دهند.

وی تصریح کرد: یکی از حساسیت های سال ۱۴۰۰ در ایران اسلامی انتخابات است که دشمن تلاش می کند با تبلیغات سوء و ایجاد یاس و نا امیدی در بستر فضای مجازی مردم را از مشارکت در این صحنه منصرف کند.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن با بیان اینکه بزرگ ترین ابزار دشمن که استفاده حداکثری از آن نیز دارد فضای مجازی است، اذعان کرد: معاندین تلاش می کنند فضای ناامیدی را فراهم و مردم را به این سمت سوق دهند و با تشکیل گروه های مختلف در فضای مجازی که برای مایوس و نفرت مردم از نظام ایجاد کرده اند به اهداف شوم خود دست یابند که می طلبد مردم هوشیار باشند و حیله و مکر دشمن را بدانند و آگاهانه گام بردارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721923
ارسال نظر
نظرات