شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721926
فرماندار ایوان:

مشاغل پرخطر در ایوان تعطیل می‌شوند؛ لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ازسوی شهروندان

مشاغل پرخطر در ایوان تعطیل می‌شوند؛ لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ازسوی شهروندان
فرماندار ایوان از تغییر رنگ شهرستان از نارنجی به قرمز و به صدا درآمدن آژیر خطر کرونا خبر داد و گفت: پرهیز از تجمعات و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم به عنوان مهم ترین ضرورت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "امید علی سبزی"،فرماندار ایوان در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت:به لحاظ ضرورت موضوع و در راستای اعلام عمومی خطر ناشی از ویروس کرونا، زنگ خطر کرونا در شهرستان بصدا درآمده و برگزاری هر گونه تجمعات و گردهمایی ممنوع و با برگزارکنندگان تجمعات برخورد جدی و قانونی صورت گیرد.

وی یادآور شد: با توجه به وضعیت کرونا شهرستان آموزش کاملا بصورت مجازی خواهد بود و حضور کارکنان دستگاه های خدمت رسان و ضروری ۵۰ درصد و مابقی دستگاهای اجرایی با ظرفیت یک و سوم به فعالیت خود ادامه می دهند.

سبزی در خصوص تعطیلی گروهای شغلی این شهرستان نیز گفت: گروهای شغلی ۲، سه و چهار با توجه وضعیت کنونی کرونای این شهرستان تعطیل است و تنها گروه شغلی یک و مشاغل ضروری که مایحتاج عمومی مردم را تامین می کنند می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت داشته باشند.

وی از ایجاد ایست و بازرسی در ورودی شهرستان خبر داد و گفت: ایست و بازرسی این شهرستان از ورود کلیه خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرستان با جدیت تمام ممانعت می کنند.

فرماندار ایوان در ادامه بر ضرورت جلوگیری از شکل گیری تجمعات تاکید کرد و افزود: برگزاری کلیه مراسمات های عزا و عروسی بدلیل به خطر افتادن سلامت مردم ممنوع بوده و طبق قانون با متخلفان با جدیت برخورد می شود.

فرماندار ایوان همچنین بر ضرورت همکاری سپاه با شبکه بهداشت در زمینه بیماریابی در سراسر شهرستان تاکید کرد و گفت: قرنطینه افراد مبتلا به کرونا سریعترین زمان در دستور کار قرار گرفته است.

سبزی در خصوص نصب اپلیکیشن ماسک در ادارات نیز یادآور شد: نصب اپلیکیشن ماسک در ادارات و بویژه بانک ها برای جلوگیری از ابتلای به کرونا ضروری و هرگونه ارائه خدمات به ارباب رجوع توسط ادارات منوط به استفاده از ماسک است.

 

انتهای پیام/الف

https://www.dana.ir/1721926
ارسال نظر
نظرات