شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721986
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه:

دو هزار و ۹۳۵ راننده در ناوگان حمل و نقل مسافربری استان کرمانشاه فعالیت دارند

دو هزار و ۹۳۵ راننده در ناوگان حمل و نقل مسافربری استان کرمانشاه فعالیت دارند
فریبرز کرمی گفت: دو هزار و ۹۳۵ راننده در ناوگان حمل و نقل مسافربری استان کرمانشاه فعالیت دارند که عموماً بیش از ۳۰ سال سن دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: طی یک سال گذشته تعداد صورت وضعیت صادر شده در ناوگان اتوبوسی ۳۹ هزار و ۶۲۹ بوده که نسبت به سال ۹۸ از کاهش ۲۷ درصدی حکایت دارد همچنین ۶۵ هزار و ۱۶۰ صورت وضعیت ناوگان مینی بوس صادر شده که نسبت به یکسال قبل ۳۸ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ۲۲۲ هزار و ۵۱۵ صورت وضعیت برای خودروهای سواری صادر شده که نسبت به  سال ۹۸ هفت درصد کاهش یافته، افزود: مجموعا ۳۲۷هزار و ۳۰۴صورت وضعیت در ناوگان اتوبوسی، مینی بوس و سواری صادر شده که از کاهش ۱۸ درصدی حکایت دارد.

وی گفت: طی سال گذشته دو میلیون و ۳۹۶ مسافر در سطح محورهای مواصلاتی استان جابجا شده که از کاهش ۳۵ درصدی نسبت به آمار سال ۹۸ حکایت دارد.

کرمی تعداد مسافر جابجا شده توسط ناوگان اتوبوسی را ۵۸۶ هزار و ۸۳۳ نفر، توسط مینی بوس یک میلیون و ۴۰ نفر و توسط سواری را ۷۶۹ هزار و ۵۱۲ نفر اعلام کرد.

وی عنوان کرد: دو هزار و ۹۳۵ راننده در ناوگان حمل و نقل مسافربری استان کرمانشاه فعالیت دارند که عموماً بیش از ۳۰ سال سن دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: جابجایی مسافران توسط ۲۰۰ دستگاه اتوبوس با میانگین عمر ۹سال، ۸۹۱ دستگاه مینی بوس با میانگین عمر ۲۹سال و ۹۰۱ دستگاه سواری با میانگین عمر ۱۱سال انجام گرفت.

وی افزود: طی نوروز امسال نیز ۱۱ هزار و ۹۰۴ صورت وضعیت برای ناوگان حمل و نقل مسافری صادر شد که نسبت به سال ۹۸ از افزایش ۱۵۶ درصدی حکایت دارد.

کرمی از افزایش ۱۲۰ درصدی صورت وضعیت صادره برای ناوگان اتوبوسی، ۱۴۳ درصدی ناوگان مینی بوس و ۱۷۱ درصدی ناوگان سواری طی نوروز امسال خبر داد.

وی با بیان اینکه نوروز امسال ۸۶ هزار و ۹۴۵ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جابه جا شده، عنوان کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳۷ درصد رشد داشته است.

کرمی از رشد ۱۶۴ درصدی جابه جایی مسافر با اتوبوس، ۱۴۲ درصدی حمل مسافر توسط مینی بوس و ۱۰۳ درصدی جابه جایی مسافر با خودروهای سواری طی نوروز امسال خبر داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721986
ارسال نظر
نظرات