شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1721999

اعتراض شدید دبیر ستاد امر به معروف کردستان به جمع‌آوری تمثال شهدای دیواندره

اعتراض شدید دبیر ستاد امر به معروف کردستان به جمع‌آوری تمثال شهدای دیواندره
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ضمن برشماری اهمیت و ارزش جایگاه شهدا در بین مردم، به جمع‌آوری تمثال شهدای گرانقدر شهر دیواندره به شدت اعتراض کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، محمود الله‌مرادی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی به برکت خون هزاران شهید به پیروزی رسید و تثبیت شده است و قدرت امروز کشورمان نیز به برکت خون همین شهدای گرانقدر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان افزود: مردم کردستان نیز به تبع ملت غیور ایران در راستای حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن شهدای زیادی را تقدیم کرده‌اند نباید آن را فراموش کنیم.

وی اذعان داشت: در حالیکه تمامی مردم کردستان به شهدای گرانقدر افتخار می‌کنند و آنها را در دشمن‌ستیزی، مقابله با استکبار، مقاومت در برابر ظالمان و نیز ایثارگری در دفاع از نظام اسلامی و حفاظت از کیان کشورمان الگوی خود قرار می‌دهند برخی افراد کج‌اندیش، آگاهانه و یا ناآگاهانه به شهدا و خانواده آنان ظلم می‌کنند.

الله‌مرادی به جمع‌آوری تمثال شهدای دیواندره توسط شهرداری به شدت اعتراض کرد و از این اقدام شهرداری ابراز نگرانی کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: جمع‌آوری تمثال شهدا به بهانه نورپردازی کار نابجایی است که شهرداری دیواندره مرتکب شده است.

وی اذعان داشت: جدای از خانواده‌های شاهد، تمامی مردم شهرستان دیواندره و استان کردستان از چنین اقدامی ناراحت هستند چرا که امنیت کنونی و آسایش این مردم مدیون خون‌هایی است که همین شهدای گرانقدر تقدیم انقلاب و ملت کرده‌اند.

الله‌مرادی این اقدام شهرداری دیواندره را ناشی از کج‌اندیشی مسوولان شهرداری عنوان کرد که به جای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلاش می‌کنند که یاد شهدا از جامعه فراموش شود در حالیکه رهبر معظم انقلاب، فضلیت یاد و خاطره شهدا را همتراز با شهادت عنوان کرده‌اند.

وی در پایان عنوان کرد: امیدوارم با شناختی که از دلسوزی و توجه شهردار و اعضای شورای شهر دارم سریعا نسبت به جبران این اشتباه و نصب مجدد تمثال شهدا اقدام نمایند تا موجب عکس‌العمل‌های بعدی خانواده معظم شهدا نشود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1721999
ارسال نظر
نظرات