شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722009
سلیمی در گفت‌وگو با دانا:

مذاکره کنندگان مراقب باشند دوباره سرشان کلاه نرود/ مجلس از موضع رفع کامل تحریم‌ها کوتاه نمی آید

مذاکره کنندگان مراقب باشند دوباره سرشان کلاه نرود/ مجلس از موضع رفع کامل تحریم‌ها کوتاه نمی آید
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه به آقای ظریف و تیم مذاکره کننده نسبت به رد و بدل کردن هرگونه پیام پنهانی با مقامات آمریکایی و اروپایی هشدار می دهیم تصریح کرد: مذاکره کنندگان مراقب باشند پوست خربزه زیر پایشان گذاشته نشود.

«علیرضا سلیمی»، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به مذاکرات وین که امروز با حضور تیم مذاکره کننده ایرانی و کشورهای 1+5 برگزار خواهد شد گفت: مجلس همچنان بر موضع خود که همان راهبرد تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری و رفع کامل تحریم هاست پافشاری دارد.

وی با اشاره به اینکه کل تحریم ها باید برداشته شده و از سوی جمهوری اسلامی ایران این امر راستی آزمایی شود تا بعد از آن بازگشت به برجام مورد بررسی قرار گیرد تصریح کرد: سیاست قطعی نظام از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است و هر رفتاری خارج از این چارچوب بدون شک خارج از قاعده محسوب می شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه سخنگوی وزارت امور خارجه بر این امر اذعان داشته است که سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران مواضع رهبری است تاکید کرد: آمریکایی ها مطالبی را مطرح کردند که از سوی وزارت امور خارجه این مسائل تکذیب نشده است، این نشان می دهد دستگاه دیپلماسی شفاف و صریح با مردم سخن نمی گوید بنابراین این نگرانی وجود دارد که یک بار دیگر بر سر تیم مذاکره کننده ایرانی کلاهی گشاد برود.

سلیمی با اشاره به اینکه به آقای ظریف و تیم مذاکره کننده نسبت به رد و بدل کردن هرگونه پیام پنهانی با مقامات آمریکایی و اروپایی هشدار می دهیم تصریح کرد: مذاکره کنندگان مراقب باشند پوست خربزه زیر پایشان گذاشته نشود.

انتهای پیام/ک

گفتگو از فاطمه کرمانی

https://www.dana.ir/1722009
ارسال نظر
نظرات