شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722012
در اجرای طرح مقابله با قاچاق فراورده‌های نفتی صورت گرفت؛

انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور/ شرور مسلح در ایرانشهر دستگیر شد

انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور/ شرور مسلح در ایرانشهر دستگیر شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور و دستگیری شرور مسلح در ایرانشهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی خارج از عرضه توزیع در استان سیستان و بلوچستان، طی ۴۸ ساعت عملیات تکاوران انتظامی در شهرستان های سیب سوران و زاهدان ۸۷ هزار و پانزده لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع از نوع گازوئیل، بنزین و نفت سفید کشف شد.

وی ادامه داد: در این راستا با انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق، سه دستگاه تریلی و یک دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق توقیف و ۶ فرد متخلف نیز شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

طاهری با بیان این که یک شرور مسلح در عملیات فرماندهی انتظامی ایرانشهر در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد، تصریح کرد: هفتم فروردین ماه این شرور مسلح در پی انگیزه قبلی، با سلاح کلاش به سمت منزل شهروندی تیراندازی و موجبات رعب و وحشت عمومی مردم را در این شهرستان فراهم کرده بود که در اقدام ضربتی پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1722012
ارسال نظر
نظرات