شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722019
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر:

۱۷۵۰ مددجو در سال ۱۴۰۰ خانه‌دار می‌شوند

۱۷۵۰ مددجو در سال ۱۴۰۰ خانه‌دار می‌شوند
لطفی گفت: در این طرح بنا داریم 1750 واحد مسکونی در یک برنامه ریزی مشخص در سه مرحله به مددجویان تحویل دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد اماخمینی (ره) بوشهر در گفت و گو با سپاس، اظهار کرد: مسکن یکی از برنامه های مهمی است که کمیته ی امداد امام خمینی (ره) دنبال می کند. خوشبختانه در سالهای اخیر اقدامات گسترده ای در راستای تامین مسکن مقاوم سازی و بازسازی مسکن در استان بوشهر انجام شده است

لطفی گفت: کمیته ی امداد امام خمینی ( ره ) استان بوشهر ظرف چهار سال اخیر بیش از سه هزار واحد مسکونی در سراسر استان با همکاری و تعامل بسیار خوبی که هم در استان وجود داشت و هم از مرکز حمایت شدیم برای مددجویان سراسر استان احداث کرد و تحویل داد.

مدیر کل کمیته امداد اماخمینی (ره) بوشهر عنوان کرد: دو فاز با کمک سپاه امام صادق علیه السلام و ستاد اجرایی فرمان امام و یک فاز با همکاری استانداریبوشهر که  طرح ها خانواده های سه نفره، چهار نفر و ژنج نفره صاحب مسکن شدند .

وی تشریح کرد: کار بسیار خوبیی در سال ۱۴۰۰ شروع کرده ایم که پیشینه ی آن از دی ماه سال گذشته با حضور جناب آقای بختیاری آغاز شد.

لطفی افزود: در این طرح بنا بر این است که ۱۷۵۰ واحد مسکونی در استان احداث شود . بنا داریم در یک برنامه ریزی مشخص در سه مرحله واحد هایی که کار آنها آغاز شده است را به مددجویان آن تحویل دهیم.

مدیر کل کمیته امداد اماخمینی (ره) بوشهر ابرازا کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده ، مرحله اول تحویل دهی تیر ماه می باشد و مرحله دوم پایان آبان ماه و مرحله ی سوم تحویل مسکن پایان سال می باشد.

وی بیان کرد: تعامل بسیار خوبی بین مردم ، خیرین ، مددجویان و دستگاه هایی که در این حوزه همکاری می کنند وجود دارد.

لطفی خاطرنشان کرد: در فاز دوم تفاهم نامه ی مشترکی بین جناب آقای بختیاری ، استاندار ، سازمان برنامه و بنیاد مسکن نوشته شده است و انشاالله تلاش می کنیم در پایان سال ۱۴۰۰روستاها و شهرهای زیر پوشش ۵ هزار نفر دیگر مشکل مسکن نداشته باشند.

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1722019
ارسال نظر
نظرات