شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722088
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد؛

کنترل تردد خودروهای غیربومی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان سرپل ذهاب

کنترل تردد خودروهای غیربومی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان سرپل ذهاب
منوچهر رضایی گفت: تردد پلاک خودروهای غیربومی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان سرپل ذهاب کنترل می شود و ورودی برای غیربومیان به شهر مسدود شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: با توجه به  اینکه شهرستان سرپلذهاب از وضعیت زرد به نارنجی و در فاصله یک هفته رنگ نارنجی به قرمز تغییر کرد، بر اساس تصمیمات و جلسات ستاد ملی مبارزه با کرونا شهرستان تصمیم بر این شد که مبادی ورودی شهر کنترل شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب افزود: با هدف قطع این زنجیره و جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، مسیرهای ورودی از قره بلاغ هم ورود و هم خروج مسدود کرده ایم و همچنین ورود و خروج به احمدآباد که به سراب گرم و شهرستان گیلانغرب منتهی می شود مسدود شده است.

وی با بیان اینکه محدودیت های شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد ادامه دارد، گفت: خودروهای غیربومی که در شهرستان تردد دارند هرچه سریعتر شهر را ترک کنند در غیر این صورت با هنجارشکنان برخورد قاطع صورت می گیرد.

رضایی در ادامه گفت: خودروهای با پلاک غیر بومی در شهر تردد دارند که مالکان آن ساکن شهرستان و یا کارمند ادارات شهرستان و غیربومی می باشند که در صورت چک کردن کارت ملی و بومی بودن تردد این دسته از افراد بلامانع است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722088
ارسال نظر
نظرات