شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722150

پایان کار بررسی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون اجتماعی

پایان کار بررسی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون اجتماعی
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه کار تصویب طرح انتقال سوابق بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون اجتماعی به پایان رسید گفت: طبق مصوبه کمیسیون صندوق مقصد باید با درخواست فرد بیمه شده برای انتقال موافقت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و کار تصویب این طرح در جلسه امروز کمیسیون به پایان رسید تا برای بررسی در صحن مجلس به هیأت رئیسه ارسال شود.

 
وی افزود: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی تأمین اجتماعی، بازنشستگی کشوری، بازنشستگی کشوری، بیمه روستایی و عشایر امکان پذیر خواهد بود.
 
به گزارش فارس، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: فرد می‌تواند درخواست خود را برای انتقال سوابقش به صندوق‌های بازنشستگی دیگر منتقل کند و صندوق مقصد نیز باید با این درخواست موافقت کند.
 
بابایی اضافه کرد: بر همین اساس طبق این مصوبه صندوق مبدأ باید مابه التفاوت مربوط به انتقال این سوابق را به صندوق مقصد پرداخت کند.
 
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
https://www.dana.ir/1722150
ارسال نظر
نظرات