شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:51 منتشر شده در مورخ: 1400/01/17 شناسه خبر: 1722164
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

قرارگاه جهادگران مدرسه ساز در استان مرکزی تشکیل شد

قرارگاه جهادگران مدرسه ساز در استان مرکزی تشکیل شد
محترمی گفت: در راستای ورود بسیج سازندگی به عرصه مدرسه سازی با مشارکت اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی قرارگاه جهادگران مدرسه ساز تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیارآفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی عصر امروز در اولین نشست قرارگاه جهادگران مدرسه ساز با حضور مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: با توجه به ورود بسیج سازندگی در عرصه های محرومیت زدایی در همه ابعاد و شناسایی های صورت گرفته ورود به مدرسه سازی یکی از عرصه هایی است که بسیج سازندگی خود را موظف به حرکت در این مسیر می داند.

وی افزود: بسیج سازندگی فعالیت در مدرسه سازی را یک نوع جهاد مقدس و ماندگار می داند چراکه در برخی از مناطق در این مسئله خلاء وجود دارد و جهادگران بسیجی همچون عرصه های مختلف در این حوزه قطعا پیشگام خواهند بود.

محترمی اظهار کرد: امروز یکی از ماموریت های بسیج تربیت و پرورش نیرو برای در آینده است که مدرسه سازی یکی از مولفه های مهم در این راستا می باشد که قطعا جهادگران بسیجی در این مسئله همچون عرصه های دیگر خط شکنی می کنند و دستاوردهای زیادی به ارمغان می آورند.

وی بیان کرد: ورود بسیج سازندگی در عرصه مدرسه سازی علاوه بر اینکه در گسترش فضای آموزشی و تقویت نظام آموزشی ، روحیه جهادی و تربیت جهادی در نسل جوان را دنبال خواهد کرد و قطعا ورود جهادگران به این عرصه علاوه بر اینکه آثار و برکات موثری به همراه خواهد داشت همچنین موج عظیمی برای تقویت این اقدام خداپسندانه به راه خواهد انداخت.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه در راستای ورود بسیج سازندگی به عرصه مدرسه سازی با مشارکت اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی قرارگاه جهادگران مدرسه ساز تشکیل شد،گفت: جهادگران متخصص در این راستا ورود پیدا خواهند کرد و بستری بسیار مناسب برای ورود خیرین در حوزه مدرسه سازی خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: اولویت قرارگاه جهادگران مدرسه ساز مناطق محروم استان است که به یاری خدا و مشارکت های خیرین و اداره نوسازی مدارس در آینده ای نزدیک شاهد گسترش تفکر و روحیه جهادی در حوزه مدرسه سازی و خدمت رسانی در نظام آموزشی خواهیم بود.

انتهای پیام/  

https://www.dana.ir/1722164
ارسال نظر
نظرات