شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722232
به دنبال درخواست های مردمی پیگیری شد؛

محور گنجنامه به دلیل آبشستگی بخشی از مسیر مسدود است/ احتمال بازگشایی جاده گنجنامه در اواخر هفته آینده

محور گنجنامه به دلیل آبشستگی بخشی از مسیر مسدود است/ احتمال بازگشایی جاده گنجنامه در اواخر هفته آینده
کارشناس اداره راهداری تویسرکان با بیان اینکه در حال حاضر محور گنجنامه مسدود است، گفت: بخش های از این محور دچار آبشستگی شده و امیدواریم با فعالیت نیروهایمان این بخش ها بازسازی و مسیر در اواخر هفته آینده بازگشایی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، به طور عمده با توجه به بارش برف سنگین در ارتفاعات گنجنامه بین تویسرکان و همدان، این مسیر هر ساله از ۱۵ آذر ماه تا اوایل یا اواسط اردیبهشت ماه سال بعد مسدود می شود.

و اما به دنبال پیام های مکرر مردمی و سؤالات آنان مبنی بر باز بودن یا نبودن محور تویسرکان ـ گنجنامه ـ همدان برای تردد خودروها با کارشناس اداره راهداری تویسرکان به گفت و گو نشستیم.

در این باره «حمید عبدالمالکی» در گفت و گو با خبرنگار ما با تأکید بر بسته بودن محور گنجنامه، گفت: با توجه به آن که تعدادی از نقاط این مسیر را آب برده، نیروهای اداره مشغول به کار هستند.

وی در تشریح آب بردگی بخش هایی از مسیر گنجنامه اظهار کرد: اگر در طول روز در مسیر تردد شود، شاید بتوان خودرو را به سمت چپ هدایت و از سقوط آن جلوگیری کرد، اما در شب به طور قطع راننده با مشکل برای تعادل وسیله نقیله خود همراه می شود و احتمال سقوط بسیار است.

کارشناس اداره راهداری تویسرکان تأکید کرد: بنابراین در حال حاضر این محور مسدود و به هیچ عنوان بازگشایی نشده است.

عبدالمالکی تصریح کرد: در واقع در قسمت هایی از مسیر که دچار آبشستگی شده، راننده تصور می کند آسفالت است، اما قسمت زیرین آن بخش خالی شده که خطرات بسیار به دنبال خواهد آورد.

وی به فعالیت نیروهای راهداری همدان در حوزه استحفاضی خودشان هم اشاره و ابراز امیدواری کرد که محور گنجنامه اواخر هفته آینده پس از بازسازی بازگشایی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722232
ارسال نظر
نظرات