شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722278
رئیس پلیس راهور البرز:

جریمه یک میلیون تومانی در کمین خودروهای پلاک غیربومی ساکن البرز/ ارائه خدمات به مردم در گرو خروج استان از شرایط قرمز است

جریمه یک میلیون تومانی در کمین خودروهای پلاک غیربومی ساکن البرز/ ارائه خدمات به مردم در گرو خروج استان از شرایط قرمز است
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: با توجه به اینکه ۱۵ الی ۲۰ درصد پلاک های متردد در استان البرز غیر بومی هستند از مردم خواستاریم به مراکز تعویض پلاک مراجعه کرده و پلاک های خود را به شماره های بومی تغییر دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس پلیس راهور البرز متاسفانه با توجه به اینکه البرز در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفته است، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: کلیه آموزشگاه های رانندگی اعم از ثبت نام، تشکیل کلاس های آئین نامه، آموزش و آزمون عملی رانندگی تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

سرهنگ غلامعلی شرق به تعطیلی مرکز تعویض پلاک قزلحصار اشاره کرد و افزود: دفتر خدمات خودرویی که اخیرا در مشکین آباد فردیس راه اندازی شده و اقدام به تعویض پلاک می کند هم تعطیل است، این روند تا زمانی که البرز از شرایط قرمز کرونایی به نارنجی تبدیل شود، ادامه دارد.
 
وی با اشاره به اینکه در شرایط زرد کرونایی برخی خدمات آزاد می شوند اما در وضعیت قرمز کلیه خدمات ممنوع است، اظهار داشت: تردد در شهرهای قرمز مستلزم رعایت قوانین ستاد ملی کرونا و پروتکل های بهداشتی خواهد بود، در غیر این صورت ما هم تابع و مجری دستورات هستیم.
 
سرهنگ شرق تصریح کرد: رانندگانی که در شرایط قرمز تردد غیر ضروری به البرز داشته باشد یعنی پلاک های غیربومی که قصد ورود به استان ما دارند یا پلاک های بومی که درصدد خروج از استان هستند از طریق دوربین ها و همکاران بنده در سطح شهر اعمال قانون و مبلغ یک میلیون تومان جریمه می شوند.
 
وی با اشاره به اینکه در داخل البرز محدودیت های مذکور را نداریم، گفت: پلاک های تهران و کرج در محدودیت های کرونایی یکسان دیده شده اند اما محدودیت ها و منع تردد شبانه همچنان به قوت خود باقی است، تمام این جریمه ها و محدودیت ها به دلیل خروج از شرایط بحرانی کنونی خواهد بود.
 
شرق با توصیه به مردم مبنی بر اینکه از سفرهای غیر ضروری و استفاده از وسائل حمل و نقل عمومی برای مسافرت خودداری کنند، افزود: کرونا ویروس بی رحمی بوده و تنها راهکار فعلی رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله شست و شوی دست ها، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در خاتمه خاطرنشان داشت: با توجه به اینکه ۱۵ الی ۲۰ درصد پلاک های متردد در استان البرز غیر بومی هستند از مردم خواستاریم به مراکز تعویض پلاک مراجعه کرده و پلاک های خود را به شماره های بومی تغییر دهند.
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722278
ارسال نظر
نظرات