شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722323
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی اعلام کرد؛

تشکیل ۷۳۰ فقره پرونده تخلف صنفی در نوروز ۱۴۰۰/محکومیت ۸ میلیاردی ریالی متخلفان صنفی

تشکیل ۷۳۰ فقره پرونده تخلف صنفی در نوروز ۱۴۰۰/محکومیت ۸ میلیاردی ریالی متخلفان صنفی
سید جواد سیدالموسوی گفت: ۷۳۰ فقره پرونده تخلف صنفی در اجرای طرح گشت های مشترک نظارتی از بازار نوروز ۱۴۰۰ استان تشکیل و برای رسیدگی به تعزیزات حکومتی استان ارسال شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید جواد سیدالموسوی، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: در خراسان شمالی، طرح نظارت بر بازار نوروز ۱۴۰۰ از ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۹ آغاز و  تا ۱۵ فروردین ماه جاری اجرایی شد که در همین راستا، ۱۶۵ اکیپ تعداد هزار ۱۷۰ فقره بازرسی در قالب گشت های مشترک از بازار نوروزی استان را انجام دادند.

سید الموسوی اعلام کرد: طی انجام گشت های مشترک از بازار نوروزی سال ۱۴۰۰ استان تعداد ۷۳۰ فقره پرونده تخلف صنفی تشکیل و به این اداره کل ارسال شدند تا رسیدگی شوند.
 
وی عنوان کرد: تا به کنون به تخلفات ۷۲۶ پرونده ارسالی رسیدگی شده است که متخلفان این پرونده ها به پرداخت هشت میلیارد و ۲۰۴ میلیون و ۴۵ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
 
سیدالموسوی خاطر نشان کرد: گرانفروشی کالاهای اساسی عمده ترین تخلفات صنفی در رسیدگی به این پرونده ها بوده است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی در خاتمه یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف، موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۳۵همچنین سامانه اینترنتی www.tazirat۱۳۵.ir اعلام کنند تا رسیدگی شوند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1722323
ارسال نظر
نظرات