شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722356
رییس پلیس راهور استان کردستان:

ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای قرمز ممنوع است

ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای قرمز ممنوع است
مرادی گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا ورود خودروهای غیر بومی و خروج پلاک های بومی در سنندج و شهرهای که قرمز اعلام شده اند ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بروز مرادی در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، با بیان اینکه استان کردستان در خصوص بیماری کرونا در وضعیت نگران کننده‌ای قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا ورود خودروهای غیربومی و خروج  خودروهای با پلاک های بومی در سنندج و شهرهایی که قرمز اعلام شده اند ممنوع است.

وی افزود: از مردم استان درخواست می‌شود برای پیشگیری از کرونا در حد ممکن از رفتن به سفر خودداری کرده و تا حد امکان با در خانه ماندن از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.

مرادی گفت: همچنین تردد خودروها از ساعت۲۲ شب تا سه صبح هم در استان ممنوع است و در صورت تردد جریمه  یک میلیون تومانی خواهند شد.

مراکز تعویض پلاک خودرو در شهرهای قرمز تعطیل خواهد شد

مرادی در ادامه همچنین در مورد مراکز تعویض پلاک خودرو در شهر های قرمز عنوان داشت: خدمات پلیس راهور استان کردستان شامل شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی در شهرهای قرمز استان تعطیل است.

وی اظهار کرد: کسانی که در شهرهای قرمز، نوبت تعویض پلاک دریافت کرده‌اند لازم است به منظور دریافت خدمات، پس از عادی شدن شرایط مراجعه کنند.

پلیس راهور استان  کردستان در پایان افزود: در آن دسته از شهرستان‌های استان که وضعیت رنگ بندی آنان هنوز نارنجی یا زرد است ارایه خدمات همچنان به صورت نوبتی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1722356
ارسال نظر
نظرات