شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722368
قاضی‌زاده هاشمی:

من در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنم

من در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنم
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات ثبت نام خواهم کرد و حضورم به عنوان نامزد به تایید صلاحیت شورای نگهبان بستگی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی امروز در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به خبرهای مربوط به اعلام نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: من در انتخابات ثبت نام خواهم کرد و حضورم به عنوان نامزد به تایید صلاحیت شورای نگهبان بستگی دارد.

وی درباره احتمال کاندیداتوری قالیباف و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری نیز، افزود: من به این پرسش پاسخ نمی دهم، زیرا ما براساس اما و اگرها عمل نمی کنیم و رهبری هم در سخنرانی اخیرشان فرمودند همه ببینید که نسبت به موضوع‌ها صلاحیت دارید یا نه.

نایب رئیس مجلس اظهار داشت: ریاست جمهوری یعنی اداره و هماهنگی داخلی و بیرونی کشور که باید با شناخت سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و امنیت و مسائل اجتماعی و فرهنگی همراه باشد.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه رئیس جمهور باید برای اصلاح امور برنامه داشته باشد و مسائل را بشناسد،گفت: همچنین راهبرد مشخصی برای اصلاح داشته باشد و علاوه بر تحول خواهی و شجاعت، توانایی برای بسیج کردن در راستای تحول نیز از ویژگی هایش باشد. البته نهایتا فرد باید با نگاه اجمالی به دیگر نامزدها ببنید اصلح است یا نه.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1722368
ارسال نظر
نظرات