شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722373
مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد؛

ثبت ۲۳۸ هزار تردد بین کرج و تهران در یک شبانه روز/ ۸ جاده مسدود است

ثبت ۲۳۸ هزار تردد بین کرج و تهران در یک شبانه روز/ ۸ جاده مسدود است
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۲۳ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۱۵ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۷ هزار تردد ثبت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود ۸۰۰ دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی از تردد روان در محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
 
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
 
 
ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ در شبانه روز گذشته
 
محرابی‌نیا اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۴۸ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۹ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۶ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.
 
وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۲۳ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۱۵ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۷ هزار تردد ثبت شد.
 
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها یادآور شد: در حال حاضر جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده شهداد-نهبندان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و محور گنج نامه-تویسرکان، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.
 
محرابی نیا اظهار کرد: همچنین محور پونل-خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1722373
ارسال نظر
نظرات