شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 16:32 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722421
مدیر مخابرات منطقه کردستان:

سرمایه گذاری بیش از ١٠٠ میلیارد ریالی مخابرات منطقه کردستان در شهرستان بانه

سرمایه گذاری بیش از ١٠٠ میلیارد ریالی مخابرات منطقه کردستان در شهرستان بانه
مدیر مخابرات منطقه کردستان از سرمایه گذاری بیش از ١٠٠ میلیارد ریالی در شهرستان بانه با هدف تقویت و توسعه زیرساخت ها و تامین تجهیزات لازم در سال گذشته خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آزاد حکمت در گفتگو با کُردتودی، با بیان اینکه برنامه و استراتژیهای مخابرات منطقه در سال گذشته ارائه محصولات مخابراتی و ارتباطی و افزایش سطح کیفی و کمی بیش از بیش خدمات در دسترس مشتریان تعریف شده بود گفت: در سه حوزه سیستم های مخابراتی ، دیتا و انتقال تغییرات توسعه ایی چشمگیری در مخابرات شهرستان بانه صورت گرفت.

وی با اعلام اینکه حذف ١١ کابل اقماری و ایجاد مرکز جدید، تعویض ٥ سیستم ، توسعه VDSl,ADSLو سوییچ از جمله اقدامات انجام شده در حوزه سیستم های مخابراتی این شهرستان به شمار می روند اظهارداشت: در حوزه دیتا نیز می توان به ٣٣ پروژه ی ارتقای UP LINK و در بخش انتقال هم اجرای ٢٢ پروژه CWDM و در حوزه ارتباطات سیار نصب ٧ رادیو ، ایجاد و راه اندازی ٣ نیو سایت، ارتقای ٦ سایت همراه اول به تکنولوژی 2G و 3G و ٨ سایت 4G اشاره کرد.

حکمت خاطر نشان ساخت: در سال گذشته در شهرستان بانه تعداد یک هزار و ٧٣٨ شماره تلفن ثابت و سرویس SIP PHONE ، چهار هزار و ٢٣ پورت ADSL,٤٥٦ پورت FTTH و ١٠٢ پورت VDSL دایر شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح عملکرد و اجرای برنامه های تعریف شده ، درصد تحقق اهداف مخابراتی این شهرستان را یادآور شد و اضافه کرد: برنامه های حوزه تلفن ثابت ١٩٣ درصد، ADSL ١٨٣ درصد ، VDSL ٢٩١درصد و FTTH نیز ٢١٧ درصد محقق شده اند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری بیش از ١٠٠ میلیارد ریالی در این شهرستان افزود: با این اقدام رشد قابل توجه درصد شاخص های کلیدی تلفن ثابت به میزان ٤١.١ درصد، VDSL ٥٣٨ درصد، FTTH ٨٣.٩درصد و ADSL ٣٨.٥ نسبت به سال ٩٨ را داشته ایم.

حکمت ضمن یادآوری شرایط بوجودآمده و شیوع ویروس کرونا در سال گذشته در سطح جامعه و به تبع آن در استان تصریح کرد: بر اساس نیاز روزافزون مشتریان به سرویس های مبتنی بر دیتای ثابت و سیار جهت انجام امورات اداری، آموزش های آنلاین، کسب و کارهای الکترونیکی و … برنامه ارتقا سیستم های مخابراتی و انجام پروژه های توسعه ایی بیشتر از قبل را در دستور قرار دادیم تا با کمترین اختلال و کندی سرعت دیتا بتوانیم پاسخگوی نیازهای مخابراتی مشتریان باشیم.

وی در پایان از تلاش و همراهی کارکنان مخابراتی و تعامل شهروندان به دلیل برخی مشکلات ارتباطی احتمالی تقدیر و سپاسگزاری نمود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1722421
ارسال نظر
نظرات