شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722464
مدیرکل دفتر اقدامات حمایتی سازمان زندان‌های کشور:

حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه از اولویت‌های دستگاه قضاست

حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه از اولویت‌های دستگاه قضاست
رئیسیان زاده گفت: دستگاه قضایی حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه به ویژه خانواده‌های نیازمند مددجویان زندانی را از اولویت‌های مهم و راهبردی خود می‌داند و در این راستا اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آذرباخیش، علی رئیسیان زاده در بازدید از مجمع حرفه‌آموزی و کاردرمانی زارعان خوی، بر کاهش آسیب‌های اجتماعی خانواده‌های زندانیان تاکید کرد.

وی ادامه داد: اشتغال ‌زایی برای زندانیان و محکومان یکی دیگر از اقدامات مهم دستگاه قضایی است و در این راستا نیز اقدامات مهمی انجام شده است.

مدیر کل دفتر اقدامات حمایتی سازمان زندان‌های کشور افزود: باید به این امر توجه شود که اشتغال زایی زمینه‌ساز رفع بخش مهمی از مشکلات اقتصادی و معیشتی رندانیان خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب خوی نیز در این بازدید بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از خانوده‌های بی بضاعت زندانیان این شهرستان توزیع اقلام معیشتی است و در این راستا در مرحله دوم  رزمایش کمک‌های مومنانه ۲۷۰ بسته‌ کمک‌ معیشتی بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خوی توزیع شد.

حمید صمدزاده ارزش ریالی این بسته‌ها را یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود : این بسته‌ها شامل اقلام ضروری است و از ابتدای سال ۱۳۹۹ در چندین مرحله به صورت نقدی و غیر نقدی بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان توزیع شده است.

گفتنی است؛ با حضور مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندان‌های کشور؛۲۷۰ بسته‌ کمک‌ معیشتی بین خانواده‌های زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خوی توزیع شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722464
ارسال نظر
نظرات