شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:36 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722466
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی:

نوک پیکان انتقادات کرونایی را به سمت شعائر مذهبی گرفته‌اند!

نوک پیکان انتقادات کرونایی را به سمت شعائر مذهبی گرفته‌اند!
حجت‌الاسلام شعبانی گفت: وقتی نسبت به سفرهای تفریحی حساسیتی وجود ندارد باید هم چنین وضعی پیش بیاید اما بازهم در چنین شرایطی نوک پیکان مطالبه به سمت شعائر مذهبی وفرهنگی می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه با بیان اینکه متدینین از تعطیلی مرسامات و برنامه‌های فرهنگی نگرانند، اظهار داشت: بیشترین همراهی و تعطیلی متوجه همین قشر و مراکز مذهبی بود و نباید اینگونه القا شود که عامل پیک بعدی کرونا مراسمات و مراکز فرهنگی است.

وی در خصوص شرایط کنونی کرونا در کشور گفت: وقتی نسبت به سفرهای تفریحی حساسیتی وجود ندارد باید هم چنین وضعی پیش بیاید اما بازهم در چنین شرایطی نوک پیکان مطالبه به سمت شعائر مذهبی وفرهنگی می‌رود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه اگر تلاش اقشار مختلف مذهبی نبود شرایط بدتر از این بود عنوان کرد: در سطح کارشناسی سازمان تبلیغات اسلامی‌پیشنهادهای خوبی به ستاد کرونا ارائه کرد اما آسانترین و بدترین گزینه یعنی تعطیلی تمام مراسمات مذهبی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه سند ملی مسجد در حال تدوین است، ابراز داشت: اگر سند نهایی ارائه شود راهبرد آینده نهاد مسجد مشخص خواهد شد، همچنین پاتوق‌های فکری و فرهنگی در بحث کتاب آغاز شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعبانی در خصوص پاتوقی با عنوان گنجه رنگی هم یادآور شد: در این پاتوق کتاب‌های روز مورد کنکاش قرار می‌گیرند و از تبریز انتظار این است که جریان‌های فکری دنیا در آن مورد نقد واقع شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌استان در پایان از راه اندازی سه پاتوق کتاب در سال جاری خبر داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722466
ارسال نظر
نظرات