شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:44 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722486
فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

سنقروکلیایی در وضعیت قرمز کرونایی/تردد به این شهرستان از امروز ممنوع است

سنقروکلیایی در وضعیت قرمز کرونایی/تردد به این شهرستان از امروز ممنوع است
غلامرضا مرتضوی گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، شهرستان سنقر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا مرتضوی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اعلام اینکه شهرستان بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به ابلاغ دستورالعمل های ستاد مدیریت کرونا تمامی محدودیت های ابلاغی ستاد در مناطق قرمز  به تبع آن در شهرستان سنقروکلیایی نیز از امروز اعمال می‌گردد.

فرماندار سنقر افزود: فعالیت اصناف شهرستان نیز بر اساس دستورالعمل های ستاد مدیریت کرونا خواهد بود.

وی افزود: بر  اساس اطلاعیه  قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا مقررات وضع شده در حکم قانون است و ضمن آنکه عموم مسئولان و مردم موظف به تبعیت از آن هستند، همه دستگاه های اجرایی نیز در اجرا و تحقق عملی آن باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به طور یقین با هدف صیانت از سلامت مردم اجرا می‌شود افزود: کلیه مشاغل گروه های ۲و۳و۴  به جز مشاغل سطح یک شامل مراکز عرضه کننده مایحتاج ضروری مردم، دستگاه‌های خدمات‌رسان ضروری، مراکز امداد و نجات، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز درمانی و سلامت شامل بیمارستان‌ها و مطب‌ها و مراکز تامین زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تلفن،مراکز تولیدی فرآورده های لبنی ،حمل و نقل عمومی و مسافربرهای برون شهری ،خدمات الکتریکی و... تعطیل خواهند بود.

مرتضوی تصریح کرد: برگزاری جلسات  در صورت لزوم وضرورت حداکثر با حضور ۱۵ نفر و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان و خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی ممنوع است.

وی اظهار داشت: با اجرای طرح در صورت تغییر وضعیت شهر از وضعیت قرمز به نارنجی رفع محدودیت‌ها انجام خواهد شد، درغیر اینصورت محدودیت‌ها تمدید می‌شود.

مرتضوی با تاکید بر اینکه روند اجرای محدودیت های جدید به صورت هوشمند انجام خواهد شد گفت:انتظار است مردم فهیم شهرستان سنقر کلیایی در اجرای محدودیت ها همکاری داشته و با رعایت پروتکل و دستورالعمل های  بهداشتی، زدن ماسک، و عدم تردد غیر ضروری در بیرون از منزل در راستای سلامت جامعه و بازگشت شهرستان به شرایط عادی یاریگر باشند و امیدواریم با همکاری مردم بزودی از وضعیت قرمز عبور کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722486
ارسال نظر
نظرات